No daudzdzīvokļu mājas teritorijas Ceraukstes pagastā nozog sešas svētku virtenes 1

Bauskas novada Ceraukstes pagastā 15. decembrī no daudzdzīvokļu mājas teritorijas nozagti Ziemassvētku dekori – sešas eglīšu virtenes. Par notikušo ir sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 15. decembrī saņemta informācija par 35 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 15 administratīvā pārkāpuma lēmumi. Reģistrēti divi ceļu satiksmes negadījumi.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 15. decembrī saņemta informācija par 121 gadījumu, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 68 administratīvā pārkāpuma lēmumi, tajā skaitā 39 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākts viens kriminālprocess. Fiksēti 14 ceļu satiksmes negadījumi. Reģistrēta viena laupīšana.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas