No dzīvokļa Vecumniekos nozog telefonu

Vecumniekos 24. maijā no kāda dzīvokļa nozagts mobilais tālrunis «Samsung Galaxy Edge7». Par notikušo sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 24. maijā saņemta informācija par 27 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 14 administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 24. maijā saņemta informācija par 132 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 86 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 40 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu un viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Fiksēti 13 ceļu satiksmes negadījumi, divos ir cietušas divas personas. Reģistrētas divas zādzības no mājokļa.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas