No dzīvokļa Vecumniekos nozog telefonu un naudu

Vecumnieku pusē reģistrēti divi pārkāpumi – automobiļu sadursme un zādzība.

Bauskas novada Kurmenes pagastā 12. jūlijā vīrietis vadīja automašīnu «BMW-730D» un neievēroja drošu distanci, tādēļ notika sadursme ar priekšā braucošo automobili «BMW- 123». Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Savukārt Bauskas novada Vecumnieku pagastā 12. jūlijā no kāda dzīvokļa nozagts mobilais tālrunis «Samsung Edge 7» un 17 eiro. Par notikušo sākts kriminālprocess.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 12. jūlijā saņemta informācija par 21 gadījumu, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti septiņi administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēti divi ceļu satiksmes negadījumi.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 12. jūlijā saņemta informācija par 115 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 42 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 21 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Fiksēti septiņi ceļu satiksmes negadījumi. Reģistrēta viena zādzība no mājokļa un viena velosipēda zādzība.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas