No FK «Bauska» arī Aivis Barkovskis un Elvis Holsts pāriet uz citiem klubiem 5

Florbola klubā (FK) «Bauska» mainās sastāvs. Portāls bauskasdzive.lv jau informēja, ka komandu līdz sezonas beigām pametis Dinārs Vaitaitis, turpmāk viņš pārstāvēs galvaspilsētas klubu «Mogo – RTU/Rockets». Uz citu klubu pāriet arī Aivis Barkovskis un Elvis Holsts.

A. Barkovskis oficiāli izīrēts FK «Rīga». Savā pēdējā spēlē Bauskas vienības sastāvā laukumā viņš izgāja 6. decembrī viesos pret «Ulbroku», mačā punktus negūstot. FK «Bauska» bijušajam uzbrucējam debijas mačs jaunajā klubā būs svētdien, kad rīdzinieki uzņems «Lielvārdi».

«Klubu mainu, dzīves apstākļu spiests. Strādāju Ogrē, drīz plānoju sākt mācības un pārcelties uz Rīgu. Apvienot treniņus un spēles Bauskas komandā būtu apgrūtinoši. Sazinājos ar vienības «Rīga» kapteini, jautāju, vai ir iespēja spēlēt. Drīz mani uzaicināja uz treniņu. Atrādījos, un man piedāvāja spēlēt,» stāsta A. Barkovskis.

FK «Bauska» treneris Ingus Panteļejevs, lai arī nekādus šķēršļus spēlētāja pārejai uz citu vienību neliktu, bija pārsteigts, jo ar viņu neesot pārmīts neviens vārds. «Aivis man neko neteica. Zinu, ka viņš runāja ar SC «Mēmele» direktori Līgu Rimševicu. Šāda rīcība parāda spēlētāja attieksmi pret treneri. Acīmredzot Aivis ar manu darbu nebija apmierināts. Jebkurā gadījumā vēlu viņam veiksmi, izaugsmi un panākumus,» teic I. Panteļejevs.

FK «Bauska» bijušajam vārtsargam Elvim Holstam debija «Ulbroka/FS Masters» komandā būs šodien. Tāpat kā Aivis un Dinārs, Elvis jaunajam klubam pievienojies ar īres nosacījumiem līdz sezonas beigām.

I.Panteļejevs stāsta, ka Elvis aiziešanu no kluba pamato ar darbu ārpus Bauskas: «Elvis netiek uz treniņiem, līdz ar to samazinās spēles laiks. Viņš ir prasmīgs vārtsargs, kuram nepieciešami treniņi un spēļu prakse. Bauskā abus apvienot Elvis nevarēja.»

Trenera teikto apstiprina arī vārtsargs: «Doties no Rīgas uz treniņiem Bauskā ir ļoti laikietilpīgi. Jāizbrauc piecos pēcpusdienā, pēc tam galvaspilsētā esmu tikai pusnaktī. Skolas dēļ uz treniņiem netieku trešdienās un uz spēlēm – sestdienās. Vasarā ar mani runāja komandas «Ulbroka» treneris, tobrīd jautājums par pāreju nebija tik aktuāls. Pēc pēdējās spēles Ulbrokā izrādīju interesi. Treneris Andris Pīlups ar prieku vēlējās mani redzēt savā komandā.» Elvis Holsts atzīst, ka pavisam pamest «Bauskas» vienību viņš negrasās. «Šis ir pagaidu variants, lai nodrošinātu pienācīgu treniņu apmeklējumu,» apliecina E. Holsts.

Ja komandu starpā nav īpašas vienošanās, īres summa ir vienas minimālās mēnešalgas apjomā.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Skatītājs

Veiksmi čaļiem! Paldies par līdz šim kopā spēlēto!

pirms 5 gadiem, 2015.12.20 01:25

Laimis

Augstāk par ceturto maiņu citā klubā spēlēt netiks, diženie promgājēji..

pirms 5 gadiem, 2015.12.20 13:30

fans

Ai ko tur viņi mokās uz tā laukuma, tāpat pa pēdējām vietām spēlē.

pirms 5 gadiem, 2015.12.21 12:08

klons

Nu lai veicas viņiem.par Holstu viss skaidrs,bet Barkovskis varēs ūdeni nest čaļiem,jo bauskas komandā tāds mīkstais vien bija, ne fiziskais,ne stāja...........................

pirms 5 gadiem, 2015.12.21 14:30

Vietējās ziņas