No kāpņu telpas Bauskā nozog velosipēdu 3

Bauskā, Baznīcas ielā, 29. aprīlī no kāpņu telpas nozagts melns velosipēds, pašlaik tas meklēšanā. Sākts kriminālprocess, portālu informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Iecavas novadā, ceļa Iecava–Stelpe 2. km, 29. aprīlī vīrietis vadīja velosipēdu, būdams 0,56 promiļu alkohola reibumā. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 29. aprīlī saņemta informācija par 17 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti desmit administratīvā pārkāpuma protokoli, tajā skaitā viens par velosipēda vadīšanu alkohola reibumā.


Pievieno komentāru

Komentāri 3

Latvijā bardaks

zinot kā šitie stradā, neko neatradīs.

pirms gada, 2020.04.30 21:47

xxx

pareizāk būtu teikt, ka viņi NESTRĀDĀ!

pirms gada, 2020.05.01 21:47

bute

Ko dod strādāšana vai nestrādāšana, ja atrastos un uz tiesu aizvestos tiesa, kāda meitenīte, kura dažkārt skaitās gudrāka pat par kriminālmeklēšanas leģendu Aloizu Blonski, palaiž vaļā tiesājamo. Kas tad tālāk atliek, ko darīt atlaistajam, palaistajam? Protams, zagt, laupīt un līdzīgi. Atrastajam un uz tiesu aizvestajam skaidri tika parādīts, ka var turpināt ierastā garā, jo nekas nedraud, ja nu ārkārtas gadījumā piespiedu darbs 5 stundas, kuras arī varēs neatstrādāt, jo tagad mēs esam brīvi brīvā, suverēnā valstī.

pirms gada, 2020.05.02 10:45

Vietējās ziņas