No kāpņu telpas Bauskā nozog velosipēdu

Iecavā, Rīgas ielā, 23. janvārī vīrietis vadīja velosipēdu, būdams 2,06 promiļu alkohola reibumā. Par notikušo ir sākts administratīvā pārkāpuma process, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Notikušas arī zādzības. Tā laikā no 23. līdz 24. janvārim Bauskā no kādas daudzdzīvokļu mājas kāpņu telpas nozagts melns velosipēds «Kross Hexagon 8.0». Par notikušo sākts kriminālprocess.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 24. janvārī saņemta informācija par deviņiem gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 13 administratīvā pārkāpuma protokoli.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 24. janvārī saņemta informācija par 75 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 66 administratīvā pārkāpuma lēmumi, tajā skaitā 33 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu un viens par agresīvu braukšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākti divi administratīvā pārkāpuma procesi un viens kriminālprocess. Fiksēti septiņi ceļu satiksmes negadījumi. Reģistrēta viena velosipēda zādzība.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas