No kravas automašīnas Brunavas pagastā nozog 612 alkohola pudeles 1

Bauskas novada Brunavas pagastā 14. oktobrī no kravas automašīnas «Renault Magnum» piekabes nozagtas 612 pudeles alkoholiskā dzēriena «Finlandia Lime». Par notikušo sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes
vecākā speciāliste.

D. Kalniņa arī ziņo par gadījumu, kad Bauskā, Mēmeles ielā, 14. oktobrī vīrietis vadīja automašīnu «Volkswagen Passat», būdams 3,72 promiļu alkohola reibumā. Pārbaudes laikā arī konstatēts, ka viņam nav likumā noteiktā kārtībā iegūtas transportlīdzekļa vadīšanas tiesības. Par notikušo sākts kriminālprocess.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 14. oktobrī saņemta informācija par 12 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti deviņi administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā četri par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākts viens kriminālprocess.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 14. oktobrī saņemta informācija par 122 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 67 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 38 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākts viens kriminālprocess un viens administratīvā pārkāpuma process. Reģistrēti seši ceļu satiksmes negadījumi, divos ir cietušas divas personas.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas