No kravas automobiļa degvielas tvertnes nozog 300 litrus dīzeļdegvielas

Iecavas novadā 24. februārī konstatēts, ka laikā no 20. līdz 24. februārim no šķūņa nozagti 30 iepakojumi ar briketēm. Policija sākusi kriminālprocesu, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Notikusi arī cita zādzība. Iecavas novadā laikā no 24. februāra aptuveni plkst. 16 līdz 25. februāra plkst. 6.40 no transportlīdzekļa «Scania» degvielas tvertnes nozagta dīzeļdegviela – aptuveni 300 litri. Policija skaidro notikušā apstākļus.

Bijuši arī ceļu satiksmes drošības pārkāpumi. Tā Bauskas novada Codes pagastā 25. februārī vīrietis vadīja velosipēdu, būdams 0,51 promiles alkohola reibumā. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 24. februārī saņemta informācija par 12 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 11 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem viens par velosipēda vadīšanu alkohola reibumā.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 24. februārī saņemta informācija par 105 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 99 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 55 par ātruma pārsniegšanu un trīs par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēti 14 ceļu satiksmes negadījumi, četros cietušas četras personas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas