No mūspuses novadiem «ZZ čempionātam» pieteikušās 46 klases

Sporta un prāta spēlēm skolēniem «ZZ čempionāts» reģistrējušās jau 1433 Latvijas skolu klases – no mūspuses novadiem līdz šim saņemti 46 klašu pieteikumi. Reģistrācija «ZZ čempionātam» pagarināta līdz 24. martam, portālu informēja «ZZ čempionāta» projekta vadītāja Jūlija Vasiļjeva.

Līdz 20. martam dalībai «ZZ čempionātā» pieteikušās piecas Bauskas novada skolas, divas Vecumnieku novada, tikpat Iecavas pašvaldības izglītības iestādes un viena Rundāles novada skola. No Bauskas Valsts ģimnāzijas dalībai reģistrējušās 11 klases, no Bauskas 2. vidusskolas – astoņas, no Bauskas pamatskolas – četras, tāds pats skaits arī no Bauskas sākumskolas. Codes pamatskola dalībai čempionātā pieteikusi vienu klasi.

No Iecavas internātpamatskolas  dalību reģistrējušas divas klases, bet no Iecavas vidusskolas viena klase. Vecumnieku novadā visvairāk pieteikumu dalībai čempionātā šobrīd saņemts no Vecumnieku vidusskolas – 7 pieteikumi, bet no Valles vidusskolas tikai vien pieteikums.

Sporta un prāta spēļu čempionātā gatavas iesaistīties arī Pilsrundāles vidusskolas septiņas klases.

J. Vasiļjeva skaidro, ka «ZZ čempionātā» var piedalīties 5.–12. klašu komandas. Sacensības norisināsies vairākos posmos, kulmināciju sasniedzot finālā, kas no 23. līdz 25. maijam norisināsies sporta kompleksā «333» Ropažu novada Sila Priedēs. Organizatori paredz, ka čempionāta fināls pulcēs ap 15 000 skolēnu jeb 540 spēcīgākās un radošākās klases no visas Latvijas. Tāpat kā pērn, arī šogad «ZZ čempionāta» pusfināls norisināsies digitāli, savukārt finālā piedalīsies tās klases, kas vislabāk būs veikušas pusfināla uzdevumus.

J.Vasiļjeva atzīmēja, ka šajā sezonā gaidāmas izmaiņas apbalvošanas sistēmā – finālā tiks apbalvoti astoņi 1. vietas ieguvēji – viena komanda katrā klašu grupā. Tāpat katru dienu tiks noteikti dienas līderi, un viena klase, kas visā čempionātā būs ieguvusi visvairāk punktu, saņems «Grand Prix» jeb absolūtās uzvarētājas goda titulu.

Pretendēt uz vietu «ZZ čempionāta» pusfinālā varēs tās klašu komandas, kas reģistrēsies vietnē www.zzcempionats.lv un izpildīs mājasdarbu līdz 24. marta pulksten 23.59. Šogad klasēm jāveic mājasdarbs, kurā jāizdomā uzvaras kustība – unikāli dejas soļi, kas jāiemūžina 15 sekundes garā video.  

Plašāka informācija par pieteikšanos spēlēm un «ZZ čempionāta» 13. sezonas mājasdarbu atrodama ŠEIT.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas