No pirts Iecavas pagastā nozog alkoholu

Bauskas novada Iecavas pagastā 21. jūlijā konstatēts, ka ir uzlauztas pirts durvis un nozagtas vairākas alkohola pudeles par kopējo summu 31,17 eiro. Par notikušo sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Bauskas novada Stelpes pagastā 21. jūlijā vīrietis vadīja automašīnu «Fiat Alfa», būdams 2,36 promiļu alkohola reibumā. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process, un vīrietim «apturētas» transportlīdzekļa vadīšanas tiesības.

Bauskas novada Valles pagastā 21. jūlijā kāds vīrietis stūrēja velosipēdu, esot alkohola reibumā. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 21. jūlijā saņemta informācija par astoņiem gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 26 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā viens par velosipēda un viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 21. jūlijā saņemta informācija par 129 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 80 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 40 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākti trīs administratīvā pārkāpuma procesi. Fiksēti 15 ceļu satiksmes negadījumi, divos ir cietušas divas personas. Reģistrēta viena velosipēda zādzība.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas