No slimnīcas bēg nesamaksājuši 10

Kopš ieviesta paaugstinātā pacienta iemaksa, no Bauskas slimnīcas, nenokārtojot rēķinu, aizgājuši pieci stacionāra pacienti un vairāki, kuri palīdzību saņēmuši uzņemšanas nodaļā. Tādi ir dati par piecām marta pirmajām dienām, informē Bauskas slimnīcas administrācijas darbiniece Aelita Circene. «Ar 1. martu pacienta iemaksa par vienu dienu slimnīcā ir 12 latu. Iestājoties ir jāsamaksā uzreiz par piecām dienām, bet daudziem tas nav pa spēkam. Tāpēc izrakstoties tiek piedāvāts noslēgt līgumu par dalīto maksājumu. Līdz 9. martam tādi ir noslēgti ar pieciem pacientiem, kuri solījuši maksājumu nokārtot līdz jūnija vidum.»Prāva parāda summa par ārstēšanos slimnīcā iekrājusies par 2008. gadu. Nosaukt, precīzi cik, pašlaik ir grūti, jo sadarbībā ar parādu piedziņas firmu «Lindorff» daļa no tiem atgūti, citi atgūšanas procesā, bilst Aelita Circene.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

slimnieks

es nebūt nemeklēju attaisnojumus, vienkārši māc bezcerība, es nesaprotu kā tikt ārā no šīs zampas, labprāt kaut ko mainītu, bet visur kā pret sienu. šajā valstī diemžēl neredzu jēgu nekam. labprāt maksātu ne to vien, bet man nav no kā un izskatās, ka kādu laiku arī nebūs no kā...bezcerība un izmisums...

pirms 12 gadiem, 2009.03.12 11:50

m.v

cilveki nau vainigi! Ir ierosinajums -nosedinat visus deputātus uz pus gadu uz minimalo
algu ,nobloķēt visus viņu gimeņu ienākumus un lai viņi pamēgina izdzivot uz minimalo
algu -apmaksajot komunalos un palaižot bērnus uz skolu un gribētu ļoti redzēt ka viņi iztiktu.kapēc viņi visu laiku salidzina latviju ar tam valstim kurām iet sliktak ???un tomēr citur ir izveidotas slimnīcas nabadzigiem "sarkanie krusti" kapec latvijas deputati neiedomajas tadas ari atvert latvija bet ceļ tikai viesnīcas un gaismas pils? ja celveki sāks slimot tad nebus
kas tos vispar apmekles .

pirms 12 gadiem, 2009.03.11 00:18

Saba

Slimniekam .
Nepārproti, - tie nav attaisnojumi, tā ir šodienas realitāte. Neviens nav vainīgs, ne ārsts, ne mdemāsa, ne slimnieks - ne no mūsu neizdarības vai vainas šāda situācija pašlaik valstī. Šie komentāri ir mūsu ikdienas realitāte, skumji, bet ja man būtu, nedod dievs, jāārstējas slimnīcā, - nudien nezinu, vai varētu šo luksusu atļauties.

pirms 12 gadiem, 2009.03.10 19:44

esso

ne jau sava prieka peec vinji to dara. nav tak par ko maksāt šīs trakās cenas.....

pirms 12 gadiem, 2009.03.10 17:12

x

padomju laikos medicīna pa velti, komunālie maksājumi-kapeikas:)

pirms 12 gadiem, 2009.03.10 15:25

Slimniekam

Visai dīvaini tie tavi attaisnojumi.
Pēc tavas mērauklas vari zagt veikalā, nemaksāt par degvielu DUS, saņemt medicīniskos pakalpojumu un nemaksāt par to neko (mediķiem jau ģimenes un bērnu nav, viņi neēd, kredītu un visa pārējā viņiem nav), jo pēc tava teiktā: bet ko man darīt, ja mani atlaida no darba

pirms 12 gadiem, 2009.03.10 14:58

fff

Saprotu tos cilvēkus, kuri nevar nomaksāt un vēl vairāk tos kuri palikuši bez darba, jo strādājot un saņemot kaut vai uz rokas 200Ls, nevar atļauties, jo maksājumos arī paņemts dzīvoklis uz līzinga,jo pašvaldība nepalīdz mājokļu jautājumu risināšanā nekas cits neatlika kā dzīvokli iegādāties lizingā un tādu cilvēku ir daudz.Daudzi nesaprot, jo citas izzejas nav kā iekrist parādos un valdība nedomā it nemaz par cilvēkiem, tikai domā par saviem ienākumiem, kā viņus nesamazināt, pārējiem kā noņemt vēl vairāk.

pirms 12 gadiem, 2009.03.10 13:50

Sāpe

Pilnīgi piekrītu slimniekam. Kur ir mani mūža nodokļi? Bezgala sāpīgi to apzināties , ka valsts tevi pataisa par parādnieku. Un liekas , ka to mucēju būs daudz, it sevišķi uz rudens pusi.

pirms 12 gadiem, 2009.03.10 12:29

Neārstējos

Ko te var teikt,uz priekšu šādi gadījumi [nemaksāšanas] būs arvien vairāk un vairāk,jo tauta paliek nabadzīgāka un nabadzīgāka.Viens sāk palikt skaidrs veselības aprūpe tā paliek par bagāto privilēģiju.

pirms 12 gadiem, 2009.03.10 12:07

slimnieks

bet ko man darīt, ja mani atlaida no darba, ģimenei ienākumu nekādu, bērni ēst prasa, banka kredītu prasa, latvijas gāze maksājumu prasa, latvenergo maksājumu prasa... un ņemu vēl un saslimstu, kaut zinu, ka nevarēšu samaksāt... vienīgais risinājums ir gulēt mājās un mirt nost, jo mūsu valstij es biju vajadzīgs tikai tad, kad maksāju nodokļus, bet tagad, kad dažu ākstu dēļ valsts novesta galīgā d...., un man ir vajadzīga palīdzība, valsts man vēl uzdi.. ar lieliem maksājumiem pat par ārstēšanos un nedod iespēju sākt ķepurotie ārā no šis bezcerības.
skaisti jau teikt pacietieties, visi man tā saka, bet gala rezultātā vienīgais vainīgais palieku es, jo nevaru atļauties samaksāt...

pirms 12 gadiem, 2009.03.10 12:03

Vietējās ziņas