Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

No Vecumnieku novada nāk spēcīgākie Latvijas svarbumbu cēlāji

Latvijas čempionāts svarbumbu celšanā, kas notika Rīgā 7. decembrī, pulcēja 150 sportistus no 11 klubiem. Spēcīgajā konkurencē labi panākumi ir Vecumnieku sporta kluba pārstāvjiem.

Vecumnieku novada sportistiem ir divi labākie individuālie rezultāti. Vīriešu konkurencē uzvarēja Māris Rubulis. Labāko rezultātu starp sievietēm uzrādīja Sanita Juškevica, kļūstot par seškārtēju Latvijas čempioni svara kategorijā +68 kilogrami un vecuma grupā 35 – 40 gadu.

Vecumnieku sporta kluba komanda uz čempionātu šogad devās kuplā un spēcīgā sastāvā. Lielākoties tās sastāvu veidoja skaistkalnieši. Mārtiņš Ozoliņš uzvarēja jauniešu vecuma grupā un guva otro vietu junioru ieskaitē, paceļot 24 kilogramus smagas svarbumbas 70 reizes. «Sasniegtais rezultāts ir grandiozs,» paveikto vērtē S. Juškēvica.

Otrā vieta jauniešu grupā un trešā vieta junioru ieskaitē Kasparam Bartaševičam. Jaunā Elīna Sakne izcīnīja otro vietu jauniešu konkurencē. Dace Dievaite guva otro vietu junioru ieskaitē un uzvaru sieviešu grupā svara kategorijā līdz 58 kilogramiem. Trešā vieta Reinim Šlajevam. Labus rezultātus uzrādīja Gints Romanovskis, Mārtiņš Puziņš un Jānis Zariņš.

Vilnis Užga no Vecumniekiem sportiskā cīņā guva trešo vietu vīru grupā un pirmo vietu veterānu vidū. Edgars Getmančuks startēja profesionāļu klasē, iegūstot trešo vietu. Šī sporta veida entuziasts Andrejs Getmančuks palīdzēja komandai vākt kopvērtējuma punktus, pats paliekot ceturtajā vietā.

Notika vairākas stafešu sacensības. Jauniešu konkurencē startēja septiņas komandas, to vidū Vecumnieku novada sportisti ieguva bronzas godalgas. Pieaugušo vīru profesionāļu klasē V. Užga, E. Getmančuks un M. Rubulis piekāpās tikai RTU sportistiem un mājās veda medaļas no sudraba. Junioru konkurencē ceturtā vieta.

Latvijas čempionātā komandu vērtējumā starp pieaugušajiem pirmajā vietā «RTU» vienība, sudrabs – «LSPA», bet bronzas godalgas Vecumnieku sporta klubam. «Kopīgiem spēkiem sagādātās trofejas komanda dāvinās saviem atbalstītājiem – Skaistkalnes vidusskolai, Skaistkalnes pagasta pārvaldei un Vecumnieku novada domei,» tā sportiste un trenere S. Juškēvica.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas