Nobrauc no ceļa un apgāžas automobilis Iecavas novadā

Vecumnieku novada Vecumnieku pagastā 22. septembrī vīrietis vadīja velosipēdu, būdams alkohola reibumā. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Savukārt Iecavas novada Dimzukalnā 23. septembrī sieviete stūrēja automašīnu «Toyota Corolla», nobrauca no ceļa, un automobilis apgāzās. Negadījumā šofere guva traumas un tika nogādāta ārstniecības iestādē. Par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 22. septembrī saņemta informācija par 16 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 16 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā viens par velosipēda vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums, kurā cietusi viena persona.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 22. septembrī saņemta informācija par 117 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 94 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 57 par ātruma pārsniegšanu. Reģistrēti 16 ceļu satiksmes negadījumi, trijos ir cietušas trīs personas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas