Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nodos Rundāles novada pašvaldībai bez atlīdzības valstij piederošo autoceļa posmu 2

Valdība otrdien, 3. jūnijā, atļāva Satiksmes ministrijai nodot bez atlīdzības Rundāles novada pašvaldības īpašumā autoceļa Dzirnieki-Pilsrundāle posmu no 18.kilometra līdz 22.kilometram un divas zemes vienības.

Satiksmes ministrijā skaidro, ka minēto nekustamo īpašumu nodošana Rundāles novada pašvaldībai nodrošinās pašvaldības tiesības ieguldīt pašvaldības budžeta līdzekļus pašvaldības autoceļu uzturēšanā, veicinot pašvaldības autonomās funkcijas izpildi - gādāt par savas administratīvās teritorijas labiekārtošanu un sanitāro tīrību, kā arī realizēt projektus infrastruktūras attīstībai, piesaistot Eiropas Savienības fondu līdzekļus, lai uzlabotu satiksmes drošību Rundāles novadā.

Rundāles novada pašvaldība, pārņemot īpašumā minētos valsts autoceļu posmus, varēs Rundāles novada pašvaldības teritorijā esošo autoceļu uzturēšanā un būvniecības plānošanā piesaistīt tiem nepieciešamo finansējumu, tostarp normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā no valsts pamatbudžeta apakšprogrammas "Mērķdotācija pašvaldību autoceļiem (ielām)" līdzekļiem, nepieprasot papildu līdzekļus no valsts budžeta, uzsver ministrijā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Atkal

Greiderēt un sniegu nostumt ir laba lieta, bet pašvaldība neapseko ceļus un neredz,ka jākopj viss pēc jēdziena''ceļš". Brauktuvi nogreiderē, bet ūdenim uz grāvi paliek barjera. Ūdens stāv uz brauktuves, un tā pamazām izskalojas un bendējas-gaida finansējumu par nolaidību.

pirms 6 gadiem, 2014.06.04 21:28

Vietējās ziņas