Nokrītot no velosipēda, traumas gūst vīrietis Iecavā

Iecavā, Baldones ielā, 11. maijā vīrietis brauca ar velosipēdu, nenoturēja līdzsvaru un nokrita. Negadījumā viņš guva traumas un tika nogādāts ārstniecības iestādē. Policija turpina skaidrot notikušā apstākļus, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 11. maijā saņemta informācija par desmit gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti septiņi administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēti trīs ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietusi viena persona.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 11. maijā saņemta informācija par 105 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemts 91 administratīvo pārkāpumu lēmums, tai skaitā 36 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākts viens kriminālprocess. Fiksēti 13 ceļu satiksmes negadījumi, trijos ir cietušas trīs personas. Reģistrēta viena zādzība no mājokļa.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas