Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nometnē dienas rit radoši un aktīvi

Šonedēļ, no 8. līdz 12. jūlijam, Bauskas pilsētas pamatskolā tiek aizvadīta šovasar jau trešā nometne Bauskas novada trūcīgo ģimeņu bērniem, informē nometnes vadītāja Dina Romanovska.
 
Otro gadu pēc kārtas pašvaldība piešķīrusi finansējumu, un novada sociālais dienests nometni organizē. «Laiks mūs ārkārtīgi lutina, tāpēc iecerētais norit kā pa diedziņu!» priecājas nometnes vadītāja Dina Romanovska, ar kuru kopā darbojas vēl pieci pedagogi, lai izglītotu un pieskatītu 20 bērnus.
   
Nometnes grafiks ir rūpīgi izplānots, lai jaunieši šo dienu laikā varētu ne tikai jestri atpūsties, bet arī iegūt noderīgu informāciju. Jau tradicionāli pirmā diena tiek saukta par drošības dienu, kad, sadarbojoties ar Valsts policiju un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, bērni apgūst praksē zināšanas par to, kā tiek veikta izmeklēšana kopā ar suņiem, viņi redz jaunākās policistu mašīnas un to aprīkojumu, var rokās paturēt glābēju tehniku, ar ko tiek dzēsta uguns, kā arī uzklausa Nepilngadīgo lietu inspekcijas speciālistu pamācošo un izglītojošo lekciju.
   
Ikdiena tiek pavadīta radoši un aktīvi. Bērniem patīk jau ierastie rokdarbi jaunākās versijās: dekupāža, papīra locīšana, piespraužu izgatavošana un sporta nodarbības atrakciju stilā – «Dullā desmitnieka» cienīgas rotaļas un orientēšanās. Ekskursijas organizē uz Motormuzeja Bauskas filiāli, uz SIA «Bauskas alus», nometnes noslēgumā apmeklēs viesu namu «Līči».
   
D. Romanovska ir apmierināta ar bērnu aktivitāti. Daudzi dienas nometnes dalībnieki sakot, ka labprāt paliktu skoliņā ilgāk un pat pa nakti, ja būtu tāda iespēja. Atminoties nometni vasaras sākumā Vecsaules pamatskolas struktūrvienībā «Jaunsaules pamatskola», vadītāja uzsver, ka bērnus visvairāk iespaidojusi tikšanās ar pasaules līmeņa latviešu motokrosa braucēju Augustu Justu, kas bērniem dalīja plakātus ar autogrāfiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas