Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nopelna ekskursiju savai skolai

Bauskas novada Brunavas pagasta Mežgaļu pamatskolas 35 skolēni piektdien, 23. maijā, dosies ekskursijā uz Vidzemi. Finansējums šim braucienam iegūts Vītolu fonda atbalstītajā konkursā.

Mežgaļu pamatskolas skolotāja Anna Baradaka informē, ka Vītolu fonda finansētajam ekskursiju projektu konkursam «Pētīsim un izzināsim Latvijas vēsturi!» savu darbu iesniedza 7. klases audzēknis Klāvs Kursišs. Viņa darbs līdz ar vēl citiem 29 iesniegtajiem projektiem guva fonda atbalstu.

Mežgaļu skolas audzēkņi 23. maijā plānojuši apmeklēt Kārļu zivju audzētavu, iepazīt Cēsu vecpilsētu. Cēsu pilī plānota piedalīšanās «Viduslaiku spēlēs». Izpildot dažādus spēka un veiklības uzdevumus, viņi varēs iejusties viduslaikos. Iecerēts arī apmeklēt Ērgļu klintis, pabūt atpūtas bāzē «Rakši». Izziņas un piedzīvojumu bagātās dienas noslēgums un atgriešanās Brunavas pagastā plānota ap desmitiem vakarā.

Vītolu fonds projektu konkursu «Pētīsim un izzināsim Latvijas vēsturi!» organizē, lai veicinātu Latvijas vēstures izzināšanu, attīstītu skolēnos interesi par vēstures notikumiem dažādos laika posmos. Lai piedalītos konkursā, audzēkņiem vajadzēja sagatavot motivētu un izvērstu pieteikumu, pēc brauciena būs jāiesniedz atskaite. Tajā skolēni klāstīs par ekskursijā pieredzēto, par gūtajām zināšanām un emocijām.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas