Norisinās mūspuses «Gada skolēna» meklējumi

Bauskas kultūras centra zālē 11. aprīlī notika starpnovadu konkursa «Gada skolēns» radošā daļa – skolēni sniedza īsu vizītkarti par sevi un demonstrēja talantus. 

Konkurss «Gada skolēns» pulcē talantīgus un zinošus 8. – 12. klašu skolēnus no Bauskas, Iecavas, Vecumnieku un Rundāles novada. 8. aprīlī skolas posma labākie audzēkņi pildīja erudīcijas testu un rakstīja eseju, bet 11. aprīlī bija talantu meistarklase.

Skolēni stāstīja par sevi un demonstrēja talantus. Konkursa dalībnieki ir ļoti atšķirīgi – tika dejotas tautas dejas, skanēja akordeons, klavieres, flauta, ģitāra, trompete un zvani, bija dziesmas un publiskās runas lasījums. Vecsaules pamatskolas audzēkne iestudējusi teātra izrādi par prozaiķi Jāni Sarmu.

Bauskas Valsts ģimnāzijas 12. klases jaunietis Kārlis Banis prezentēja nesen izveidoto uzņēmumu «Scooter-outlet.lv» un prasmi pārdot pildspalvu. Jaunieši dara to, kas viņiem patīk, tāpēc talantu prezentācija bija ļoti interesanta. Daudzi jaunieši guvuši panākumus valsts un starptautiska mēroga pasākumos.

Bauskas novada izglītības nodaļas vadītāja Māra Bauvare informēja, ka konkursa «Gada skolēns» laureātu apbalvošana notiks 9. maijā Rundāles pilī. Uz pasākumu aicināti dalībnieki kopā ar vecākiem un pedagogiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas