Nosaki Bauskas novada populārāko sporta veterāni 2

Šodien, 6. novembrī, notiek balsošana par Bauskas novada populārāko 2015. gada sporta veterāni. Lasītāji ieteikuši astoņas kandidatūras.

Vēlreiz atkārtojam sistēmu, kā noteiks gada populārāko sportistu nominācijas. Pirmajā kārtā «Bauskas Dzīve» saņēma lasītāju iesūtītās kandidatūras piecās nominācijās. Otrajā kārtā notiek balsošana portālā bauskasdzive.lv. Portālā katrā balsošanas reizē var izlasīt informāciju par sportistu vai sporta organizatoru sasniegumiem. Seši nominanti, kas būs ieguvuši visvairāk balsu katrā nominācijā pēc balsošanas rezultātiem, piedalīsies pēdējā kārtā – balsošanā ar anketu palīdzību laikrakstā «Bauskas Dzīve».

Pēdējā balsošanas kārta notiks tāpat kā iepriekš – izmantojot laikrakstā publicētu anketu. Sportistu sarakstu sastādīs pēc balsošanas rezultātiem portālā. Balsošana ar laikrakstā «Bauskas Dzīve» publicētajām un lasītāju aizpildītajām anketām notiks no 12. līdz 24. novembrim. Šoreiz «Bauskas Dzīve» vērtējumam piesaistīs arī sporta ekspertus, veicot papildu aptauju.

Bauskas novada pasākums «Gada sportists» notiks 19. decembrī Īslīces pagasta kultūras namā.

Dace Kalniņa, vieglatlētika

Dažādu vieglatlētikas sacīkšu un krosa skrējienu dalībniece un godalgotu vietu ieguvēja. Startē arī slēpošanas sacensībās.

Ilze Cielava, galda teniss
13. Baltijas valstu čempionātā galda tenisā veterāniem izcīnīta bronzas medaļa individuālajās sacensībās un sudraba godalga dubultspēļu turnīrā.

Ineta Ruhocka, vieglatlētika

Latvijas Sporta veterānu un senioru savienības (LSVS) sporta spēlēs vieglatlētikā zelta, sudraba un bronzas godalga. Zelta medaļa izcīnīta šķēpmešanā.

Inta Liepa, vieglatlētika

LSVS spēlēs vieglatlētikā divas sudraba godalgas soļošanā.

Jeļena Kriščūne, vieglatlētika

LSVS sporta spēlēs vieglatlētikā izcīnīta sudraba medaļa diska mešanā.

Skaidrīte Šnitka, vieglatlētika

LSVS sporta spēlēs vieglatlētikā sudraba medaļa 3000 metru skrējienā.

Valentīna Kuzņecova, vieglatlētika

LSVS sporta spēlēs vieglatlētikā izcīnītas divas bronzas medaļas vairākās skriešanas disciplīnās.

Velta Bruce, vieglatlētika
LSVS spēlēs vieglatlētikā zelta un bronzas medaļa soļošanā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

kkk

Bet kāpēc nav rakstu par populārāko sportisti un sportistu? Vai Varnevica kungs lobē veterānus?

pirms 5 gadiem, 2015.11.13 14:03

Vietējās ziņas