Noskaidro dambretes turnīra finālistus 1

Tuvojas 3. aprīlis, kad Bauskā notiks viens no spēcīgākajiem dambretes turnīriem Baltijā – starptautiskais Lieldienu turnīrs, kuru tradicionāli rīko šī sporta veida entuziasti mūsu novados.

Lai cik savādi nebūtu, tā nu ir gadījies, ka uz Māra Berga un Arnolda Šimkus rīkoto Lieldienu turnīru parasti ierodas spēcīgāks spēlētāju sastāvs nekā uz Latvijas čempionātu, jo atbrauc arī spēcīgi meistari no Igaunijas un Lietuvas. M. Bergs informēja, ka stiprākie Latvijas dambretisti jau ir pieteikuši dalību šī gada sacensībās.

Tikmēr dambretisti par tiesībām piedalīties 64 lauciņu dambretes finālā kopā ar pagājušā gada čempionu Mārtiņu Junkurēnu cīnījās turnīrā 28. februārī. Finālā ar M. Junkurēnu spēlēs Guntars Purviņš, Leonīds Paturskis, Zigmārs Rumbenieks, Vitālijs Kravcovs un Deniss Fiļkovs. Kopā pusfināla sacensībās piedalījās 26 dambretisti no Latvijas.

Rīgā 1. martā notika Dambretes attīstības biedrības (DAB) rīkotais čempionāts 64+100 lauciņu dambretē. No Bauskas novada dambretes komandas spēlētājiem sacīkstēs piedalījās Mārtiņš Junkurēns un Laimonis Zālītis. M. Junkurēnam otrā vieta 100 lauciņu dambretē un ceturtā – 64 lauciņu. L. Zālītis bija labākais abās sacensību kārtās un izcīnīja kopvērtējumā pirmo vietu. Otro vietu kopvērtējumā guva Raivis Paegle no Jēkabpils, trešais – M. Junkurēns.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

sportists

Hip-hip Bauskas pārstāvim M. Junkurēnam

pirms 5 gadiem, 2015.03.20 09:56

Vietējās ziņas