Noskaidro novada labākos jaunos šahistus 1

Bauskas šaha un dambretes kluba telpās 25. novembrī notika Bauskas novada atklātais čempionāts šahā U14 un U10 vecuma grupās.
 
Par sacensību rezultātiem informēja turnīra galvenais tiesnesis Māris Bergs. Kopā sacīkstēs piedalījās 27 sportisti. Vismazākā konkurence šoreiz bija dāmām. Jaunākajā U10 grupā uzvarēja Līga Vaivare no Uzvaras vidusskolas, otrajā vietā Saiva Veneta Pakalne no Bauskas sākumskolas. Puišiem piedalījās astoņi jaunie šahisti. Veiksmīgākais gan savā vecuma grupā, gan čempionātā bija pazīstamais dambretists no Vecsaules pamatskolas Everts Rūdolfs Lepsis. Nākamajās divās vietās Bauskas 2. vidusskolas šahisti – Niks Naidžels Zeltiņš un Arkādijs Pašišņaks.

U14 vecuma grupā meitenēm veiksmīgākā bija Pilsrundāles vidusskolas audzēkne Anastasija Strautniece. Otrajā vietā Ieva Vaivare no Uzvaras vidusskolas un trešā Angelīna Ļisicka no Bauskas 2. vidusskolas. Puišiem spēcīgākais bija Aigars Miķelsons no Bauskas 2. vidusskolas. Nākamajās divās vietās Mežgaļu pamatskolas audzēkņi – otrajā vietā Gustavs Pļevoks, trešais Ričards Kalniņš.
Komandu vērtējumā veiksmīgākā bija Bauskas 2. vidusskola, otrā – Mežgaļu pamatskola, trešā – Pilsrundāles vidusskola. Kopā piedalījās sešu izglītības iestāžu komandas.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Fans

Everts malacis :) Bet tā jau visi bērni malači :)

pirms 5 gadiem, 2015.12.07 00:37

Vietējās ziņas