Noskaidros gada klasi

Tradicionālā Bauskas novada skolu konkursa «Gada klase» noslēgums notiks ceturtdien, 30. aprīlī, portālu informē izglītības nodaļas metodiķe Olita Vulāne.

Šoreiz konkursā dalību bija pieteikušas astoņas klases no pilsētas un novada skolām. Par titulu cīnīsies Bauskas Valsts ģimnāzijas 7.a klase (audzinātāja Irēna Slesare-Koluža), Bauskas sākumskolas 6.a klase (Baiba Irbinska), Bauskas 2. vidusskolas 6.a klase (Larisa Sidorčika), Bauskas pilsētas pamatskolas 6.a klase (Daiga Sējēja), Īslīces vidusskolas 6.a klase (Vaira Dundure), Vecsaules pamatskolas 6. klase (Anna Guļķeviča), Griķu pamatskolas 6. klase (Vita Laveniece) un Mežotnes pamatskolas 6. klase (Gita Graudiņa).

Skolēni jau ir demonstrējuši savas prasmes un talantus, ir vērtētas audzēkņu sekmes, sabiedriskā aktivitāte. Taču konkurss šogad rit citādāk. Agrāk pirms noslēguma pasākuma rezultāti bija apkopoti, klases ieradās uz svinīgo apbalvošanu.

«Šogad nolikums ir mainīts, un nekas līdz galam vēl nav skaidrs. Visi klašu kolektīvi dienas pirmajā pusē Īslīces vidusskolā piedalīsies jautrajās stafetēs. Varu pateikt, situācija līderu grupā ir ļoti sarežģīta, uzvarētājs un titula ieguvējs var noskaidroties pat pēdējā sportiskajā uzdevumā,» visus noslēpumus līdz galam O. Vulāne neatklāj.

Pēc aktīvas sportošanas skolēni dosies uz Īslīces kultūras namu. Te notiks titula «Gada klase 2015» ieguvēja godināšana. Par līdzdalību konkursā sveiks visus klašu kolektīvus, atzinības vārdus izteiks klašu audzinātājām.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas