Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Noskaidroti Bauskas novada komiteju sastāvi 16

Bauskas novada domes pirmajā sēdē 18. jūnijā tika noskaidroti četru pastāvīgo komiteju sastāvi.

Deputāti par to lēma atklātā balsojumā. Atbilstoši likumam katram deputātam jādarbojas vismaz vienā komitejā. Balsojums noteica, ka Uldis Kolužs, Vera Grigorjeva un Aleksandrs Novickis strādās vienā komitejā. Pārējie deputāti darbosies divās komitejās.  To pirmajās sēdēs tiks ievēlēti komiteju priekšsēdētāji. Atbilstoši likumam finanšu komiteju vadīs novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks. Finanšu komitejā darbosies:Raitis Ābelnieks,Alvis Feldmanis,Voldemārs Čačs,Arnolds Jātnieks,Mārīte Ķikure,Juris Landorfs,Raimonds Žabovs,Jānis Feldmanis,Uldis Kolužs. Vides un attīstības komitejā darbosies:Mārtiņš Ruža,Alvis Feldmanis,Voldemārs Čačs,Arnolds Jātnieks,Mārīte Ķikure,Aleksandrs Novickis,Jānis Feldmanis. Izglītības, kultūras un sporta lietu komitejā darbosies:Inita Nagņibeda,Raimonds Žabovs,Mārtiņš Ruža,Daira Jātniece,Rudīte Čakāne,Aija Spriņķe,Jānis Rumba. Sociālo un veselības lietu komitejā darbosies:Juris Landorfs,Daira Jātniece,Rudīte Čakāne,Inita Nagņibeda,Aija Spriņķe,Vera Grigorjeva,Jānis Rumba.

Pievieno komentāru

Komentāri 16

minka

Lasu komentārus un esmu sajūsmā, kādi baušķinieki ir speciālisti un padomdevēji nu pilnīgi visās jomās , vienīgi žēl, ka viņu laikabiedri nenovērtē viņu lielos talantus , neredz šīs i-netā sēdošās pērles , un neizvirza par deputātu kandidātiem.Tikai šaubos, ja baušķinieki uzzinās viņu vārdus un ieraudzīs ģīmī, tad var gadīties, ka negribēs par viņiem balsot. Žēl, ka tauta savus varoņus nezin!

pirms 7 gadiem, 2013.06.20 16:20

Rapsis

Politiskā virtuve ir vienāda pilnīgi visur - Rīgā, Bauskā ,Valmierā, Abrenē utt. Tās princips ir -opozicijai piedāvajam vietas komisijās,no kurām vismazākā jēgas partijas kasēs un personīogajos makos! Ar kandidāta izglītību un intelektu tam nav pilnīgi nekāda sakara.Nozime ir kurš augstāk partijas rangā ieņem vietu...Tas ari viss! Kamēr nebūs vienmandāta vēlēšanu sistēmas,tā tas bija, būs un turpināsies. Ja nebūtu likumā noteikts,ka katram deputātām jādarbojas vismaz vienā komitejā,esiet droši ,opozicijas deputāta komisijās nebūtu pilnīgi neviena,kaut viņiem 5augstākas izglītības būtu!

pirms 7 gadiem, 2013.06.20 13:21

Interesanti

kāpēc Veru Grigorjevu neievēlēja Izglītības komitejā? Sīkums, tomēr patīkami :)

pirms 7 gadiem, 2013.06.20 10:44

A. Balode

Nu un kur tad Jūsu godīgie pārvaldības parincipi, cien.Ābelnieka kungs, ka vienā komitejā var iebalsot 3 vienas partijas cilvēkus, vai tad nevar būt godīgi pāstāvētas komiteijas, katrā iebalsojot no katras partijas parstāvjus , lai būtu vismaz kaut kāda demokrātija???? Ai, ai Ābelniek, ka Tu šoreiz neiebrauc aiuzās ar savu politIiku un pēc četriem gadiem , nebūs jāgrauž nagi!!!!četri gadi paskries kā viena diena!!!!Tomēr mīļie deputāti pildiet vēlētājiem dotos solijumus, nevis jau pirnajā darba dienā sākat ar shēmošanu!!!!Ceru Ābelnieka kungs man nebūs jānožēlo vēlēšanās izdarītā izvēle un nebūs pašai uz sevi jādusmojas, jo daudzas baumas sāk lēnām apstiprināties!!!

pirms 7 gadiem, 2013.06.20 07:05

yes

Beidzot viņi varētu tai taņkai pieķerties un paskatīties ko izgāzusies vecā sēta savā kantorī dara, vai pareizāk nedara.

pirms 7 gadiem, 2013.06.19 21:40

Vienotība un Co

Re kā reformistus no finanšu komitejas izšvilpām!

pirms 7 gadiem, 2013.06.19 20:45

100 P

RUMBIŅAM SOCIĀLAIS DER , JO TUR TANĶA DARBOJĀS. LĪDZ KULTŪRAI UN SPORTAM TĀLS CEĻŠ EJAMS.

pirms 7 gadiem, 2013.06.19 18:43

Raitis Ābelnieks finanšu komitejas priekšnieks, zeme atveries, ko viņš vēstrurnieks no finansēm saprot, ja nu vienīgi Rimčikā iepirkties!!!!

pirms 7 gadiem, 2013.06.19 17:45

ja

Kāda priesteriene aizliedza savam dēlam uzstāties ar

politiskām runām, sakot: "Ja runāsi taisnību,- tevi sāks

neieredzēt cilvēki, ja netaisnību - dievi." Iespējams to

pateikt arī šādi, ja tu teiksi taisnību,- tevi iemīlēs

dievi, ja netaisnību,- cilvēki.

pirms 7 gadiem, 2013.06.19 17:28

fiška

Viņam vajadzēja amatu kā visiem, paldies dievam , ka nav mērs vai vietnieks.

pirms 7 gadiem, 2013.06.19 17:02

Velatajs

Citam ar divām un trim izglītībām prata nav....

pirms 7 gadiem, 2013.06.19 15:32

Mārtiņš Ruža Izglītības, kultūras un sporta lietu komitejā?? Ar vidusskolas izglītību, jauki! Cilvēks viņš ir labs, neko sliktu nesaku, tikai izglītība pašavaka, priekš tāda veida nodarbes!!!

pirms 7 gadiem, 2013.06.19 15:05

LSDSP uzlikusi iemauktus Abeņiekam. Tagad visur būs politiskais balsojums. Ieprikšējā sasaukuma morāle turpinās!!

pirms 7 gadiem, 2013.06.26 18:06

Mēs

Cūkas klusēt jauni laiki jauna slota tagad derpele arī novada domē

pirms 7 gadiem, 2013.06.26 17:45

Vietējās ziņas