Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Noskaidroti Bauskas novada populārākie sportisti 14

Īslīces kultūras namā 16. decembrī Bauskas novada sporta laureātu sarīkojumā godināja populārākos sportistus. «Bauskas Dzīves» rīkotajā aptaujā visvairāk balsu ieguva dambretists Mārtiņš Junkurēns, šautriņu metēja Areta Kovaļevska, veterāni - basketboliste Līga Rimševica, futbolists Agris Grandovskis un sporta darba organizatore Solvita Rotberga. Viņi saņēma piemiņas balvas. Sporta centra «Mēmele» balvas saņēma Bauskas novada pagastu sporta aktīvisti.

Pievieno komentāru

Komentāri 14

Tiešām sviests kādēļ svarcēlājus jaunos neapbalvo nearko bet ieliek kaut kadu nevajadzīgu sūda statīvu stadiona piekāšu to kas atbildigs Bauska par sportu!!!!

pirms 8 gadiem, 2011.12.22 23:16

sniegs

pazistamo un radinieku vecuku klubs...jauniesi un jaunpienaceji viniem neinterese.

pirms 8 gadiem, 2011.12.20 10:45

es ar tur biju

Es tur biju,man patika pasākums un man tagad ir grāmata ar J.Kvēpa autogrāfu un man prieks ka kāds manu darbu novērtē :) LŪK TĀ !

pirms 8 gadiem, 2011.12.18 09:13

?

bet miiljie cilveeki! beidzam vienreiz eesties! Paldies visiem,kuru vārds mums vērts ir plēsties!!! viens par visiem - visi par vienu!!!

pirms 8 gadiem, 2011.12.18 02:04

Ko padarīs, ka visi sportisti lien pašvaldībā. Kas liedz traktoristiem to pašu darīt? :D

pirms 8 gadiem, 2011.12.18 01:09

god. deputātiem

Nav jāraksta portālam , bet gan deputātiem. Pārbaudiet lūdzu pēc kādiem kritērijiem nosaka laureātus, jo šī tēma ir smagi iestrēgusi. Lūgt kādam no neitrāliem deputātiem , kas nav saistīti ar sportu pārbaudīt Ūbeles kundzes uzskaites dokumentāciju. Vai ir nolikums , kā tiek summēti labāko sportistu rezultāti. No kā tas veiodojās? Varbūt viss ir perfekti ,bet ja kļūdas tās jālabo.

pirms 8 gadiem, 2011.12.17 22:32

Tautai

Bauskas novada sporta padomes locekļi Šie cilvēki paši sevi un savus draugus,radus izvirzīja
1.Jānis Feldmanis – Bauskas novada domes Attīstības un plānošanas nodaļas speciālists
2.Zintis Alksnis – Bauskas pilsētas pārvaldes iestādes „Sporta nams „Mēmele”” direktors.
3.Modris Indriksons – Gailīšu pagasta pārvaldes sporta darba organizators
4.Ilgonis Rencis –Invalīdu sporta un rehabilitācijas biedrības „Bauska” valdes priekšsēdētājs
5.Inga Ūbele – Bauskas novada domes Sporta nodaļas vadītāja.
6.Guntis Mašinskis – Mežotnes pagasta pārvaldes sporta darba organizators,volejbolists
7.Alfrēds Graudiņš – novada volejbolists un vieglatlēts. Malači tauta,ka viņus neiebalsojāt,bet Ūbele dažiem tomēr atrada apbalvojumus,kas sporta laureātā aptaujā nebija paredzēti,kā sportiskākās gimenes... Skaidrs,ka tauta viņus arī šajā nominācijā nebūtu atbalstījusi,jo mums Bauskas novadā ir ļoti daudzas sportiskākas gimenes nekā Indriksonu un Mašinsku gimenes,kas strādā par treneriem,par ko saņem lielo algu,bet viņi taču ir Bauskas sporta padomes locekļi,tāpēc kā cita locekle,kas viņus izdomāja apsveikt!

pirms 8 gadiem, 2011.12.17 22:26

Deputātiem

Ūbele,jau otro gadu pēc kārtas izvirzīja Červidu Juri pauerliftingā,kas Latvijas čempionātā no diviem dalībniekiem paliek vienmēr otrais,bet aizmirst pārējos spēkavīrus,kas komandai palīdz Latvijas čempionātos kopvērtējuma tikt trijniekā.Viens no tādiem ir Ivars Mizišs,kas ir daudzkārtējs Latvijas čempions un šogad Pasaules čempionātā pauerliftingā Rīgā,kurā piedalījās vairāk kā 200 dalībnieku no 30 pasaules valstīm izcīnija 2 vietu,bet protams viņam vieta sporta laureātā aptaujā nav,jo tur sevi izvirzījis Bauskas novada deputāts,sporta lietu padomes priekšsdētājs Feldmanis,sevi izvirzījis sporta padomes loceklis Graudiņš,sevi un savu meitu izvirzījis sporta lietu padomes loceklis Indriksons Modris... Jāpiebilst,ka šogad Pasaules čempionātā pouerliftingā Rīgā vēl no Bauskas novada 2 vietu ieņēma Ervīns Paeglītis,Elva Bole, bet 3 vietu ieņēma Armands Naglāzis. Meitene un šie vīri centīgi trenējas,ir rezultāts,bet Bauskas novada sporta laureātā vietas viņiem nav,jo priekšā sporta padomes locekļi It īpaši,kad par viņiem Bauskas Dzīves lasītāju sporta aptaujā nebija neviens nobalsojis(Indroksonu un viņa meitu tauta neiebalsoja)Ūbele pēkšņi izdomāja nomināciju (SPORTA LAUREĀTA LAIKRAKSTA APTAUJĀ TĀDAS NEBIJA),ka jāapbalvo novada sporta lietu locekļu gimenes,KURAS APTAUJĀ NOVADA IEDZĪVOTĀJI NEATBALSTĪJA, un tapa viņiem sportiskākās gimenes,kur tika nominētas sporta padomes locekļu Indriksonu un Mašinsku gimenes :))

pirms 8 gadiem, 2011.12.17 22:07

Ese

Un kāpēc nav apbalvoti tie sportisti kas nesa vārdu pasaules un baltijas čempionatos spiešanā guļus Bauskas raj. Ir puiši kas guvuši godalogotas vietas

pirms 8 gadiem, 2011.12.17 22:06

Ese

Un kāpēc nav apbalvoti tie sportisti kas nesa vārdu pasaules un baltijas čempionatos spiešanā guļus Bauskas raj. Ir puiši kas guvuši godalogotas vietas

pirms 8 gadiem, 2011.12.17 21:59

sportiste

Nu jaunatnes sporta laureāti tika noteikti un sveikti pirms nedēļas, viss pareizi.

pirms 8 gadiem, 2011.12.17 14:50

Vietējās ziņas