Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Noskaidroti konkursa «Bauskas balsis» finālisti 9

Jauno vokālistu konkursa «Bauskas balsis» pusfinālā Bauskas kultūras centrā sestdien, 15. martā, piedalījās vairāk nekā 40 dalībnieku. Viņus noklausījusies, žūrija izvēlējās 12 finālistus četrās vecuma grupās.

Konkursa pusfinālu atklāja piecgadīgā Rūta Rutka, izpildot dziesmiņu «Vilcieniņš». Ar viņas sniegumu apmierināta bija māmiņa Sanita Rutka, «Bauskas Dzīvei» atzīstot, ka šī ir meitiņas pirmā piedalīšanās konkursā.

Pirmo reizi vokālajā konkursā prasmes demonstrēja bērnudārza «Pasaulīte» audzēknis Aleksandrs Skromanis. Pēc dziesmas «Pieci mazi kukainīši» izpildīšanas viņš pastāstīja, ka bijis uztraucies, jo nekad nebija dziedājis uz tik lielas skatuves. Taču dziedāt viņam patīk, labprāt arī turpmāk piedalīsies konkursos.

Vairākkārt konkursā piedalījusies Katrīna Kazlauska. «Bauskas Dzīvei» viņa atzina, ka dziedāt patīk. Ja arī finālā šoreiz neiekļūs, to īpaši nepārdzīvos, bet gatavosies citiem konkursiem.

Pēc visu dalībnieku noklausīšanās žūrijas locekle, mūzikas pasniedzēja Kristīne Brakše «Bauskas Dzīvei» pauda gandarījumu par dzirdēto. Finālistiem viņa ieteica neko būtisku nemainīt, dziedāt tikpat labi kā pusfinālā. Vienīgi dažiem izpildītājiem nedaudz jāpiedomā pie sava vizuālā tēla. Arī Pēteris Upelnieks atzina, ka bija prieks dzirdēt tik daudz jauku, vokāli interesantu priekšnesumu.

Pirmo reizi konkursa, kurš notiek jau devīto gadu, vēsturē dalībnieki tiek filmēti un viņu uzstāšanās vienlaikus skatāma projekcijās pie skatuves. Tādējādi redzami katra izpildītāja tuvplāni. «Vairāk smaidiet!» finālistiem vēlēja video operators Rihards Zviedris. 

Fināls sāksies šodien, 16. martā, plkst. 16.

Konkursa «Bauskas balsis» finālisti
I  vecuma grupa – Elisa Matuzone, Evelīna Roneta Tarasēviča, Madara Rimeicāne.
II vecuma grupa – Paula Sipoviča, Marta Mengote, Aleksa Rutkovska un Sendija Pole.
III vecuma grupa – Elīza Kupča, Reina Paula Ivanova, Una Filipoviča.
IV vecuma grupa – Elīna Pole, Keita Luīze Muceniece, Inga Ieva Rotberga.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

lauciniece

Žēl... - uzvarētājos nav neviena zēna....

pirms 6 gadiem, 2014.03.16 12:57

Skatītāja

Interesanti uzzināt pēc kādiem kritērijiem žūrija izvēlas bērnus? Kā var tikt finālā dziedātāja, kurai nav nekādas dikcijas un neviens vārds no dziesmas nav saprotams???

pirms 6 gadiem, 2014.03.16 13:20

māsa

pilnīgi piekrītu. Un vēl - cik zināms žūrijā ir 3 cilvēki, tad kāpēc dziesmu izpildījuma laikā, viena no tiem var piecelties un aiziet prom??//Kā viņa vērtē tos bērnus kurus nav redzējusi un dzirdējusi????Bet dilmus paraksta kā visi.

pirms 6 gadiem, 2014.03.16 13:24

skatiitājs

vai tik tev pašai ar to dikciju kaut kas nav kārtībā....
visi finālisti labi nodziedāja, šoreiz žūrijai piekritīšu un ja tavs bērns netika, tad piestrādājiet vairāk pie dikcijas! Lai veicas....

pirms 6 gadiem, 2014.03.16 15:03

no malas

ko jūs variet čīkstēt? :D
viss bija godīgi.

pirms 6 gadiem, 2014.03.17 11:26

skatītāja

man paldies dievam neviens šajā knkursā nepiedalās,jo godīguma ik gadu nav un nekad nebūs.

pirms 6 gadiem, 2014.03.16 20:50

skatiitājs

žēl vienīgi tavu bērnu(s), jo ne jau vienmēr galvenais ir uzvarēt, bet gan piedalīties un gūt pozitīvas emocijas, bet gadās stulbi vecāki (kā tu), un cietējs beigās ir bērns....

pirms 6 gadiem, 2014.03.17 14:27

skatītāja

Stulba esi šeit tu, jo uzrakstīju, ka neviens no manu pašu bērniem nepiedalās - izauguši jau.Vienkārši ir zināms KĀ TAS viss notiek. Bauska ir maza un pēc katra šī konkursa visi par to vien runā.

pirms 6 gadiem, 2014.03.17 14:35

Vietējās ziņas