Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Noskaidroti konkursa «Bauskas balsis» finālisti 14

Četri žūrijas locekļi strādāja vairākas stundas, līdz 18. februāra vakarā noklausījās pussimtu konkursa «Bauskas balsis 2011» atlases kārtas dalībnieku. Četrās vecuma grupās finālam izvirzīti katrā pieci izpildītāji.Konkurss Bauskā guvis lielu atsaucību. Par to liecina kuplais atlases kārtas dalībnieku skaits. Bērni un jaunieši piesakās konkursā gadu no gada. Luīze Straģe no Brunavas pagasta dziedāja pērn, jaunākajā vecuma grupā viņa uzstājas arī šogad. Sešgadīgās meitenes mamma Iluta Straģe «Bauskas Dzīvei» atzina, ka ir gandarīta par iespēju piedalīties šādā konkursā: «Luīze dziedāja pagājušajā gadā un pati ļoti vēlējās piedalīties arī šogad. Es par to tikai priecājos un viņas izvēli atbalstu.»  «Bauskas balsis» ir lieliska iespēja vokālajiem pedagogiem pārbaudīt savu meistarību. Gailīšu pagasta kultūras centra «Kamarde» vadītāja Laura Krasņikova audzēkņi šogad pirmo reizi piedalās konkursā Bauskā. «Esmu pirmo reizi šajā konkursā kā vokālais pedagogs. Tā ir lieliska iespēja salīdzināt citu pedagogu darbu, gūt pieredzi. Esmu sapratis, ka panākumu atslēga šādā konkursā ir smags un grūts darbs.» Pusfinālu vadīja baušķenieks Jānis Bukšs. Jaunietis pats vairākkārt piedalījies «Bauskas balsīs.» Viņa vēlējums visiem finālistiem bija: «Lai ar savu uzstāšanos jums izdodas pārsteigt gan skatītājus, gan žūriju. Galvenais neuztraucieties, tad viss izdosies.» Konkursa pusfināla žūrijā strādāja mūziķi Sabīne Berezina un Māris Andiņš, Bauskas tautas nama direktore Ilva Vansoviča, muzikālā pedagoģe Marina Lazdiņa. Konkursa finālā, kas risināsies sestdien, 19. februārī, jaunos vokālistus vērtēs mūziķi Andris Ērglis, Jānis Strazds, producents Aivars Auziņš un muzikālā pedagoģe Marina Lazdiņa.  Konkursa «Bauskas balsis 2011» finālisti1. vecuma grupa: Niks Labeckis, Kintija Gurkovska, Luīze Straģe, Leolanda Nicmane, Nelda Strautzele. 2. vecuma grupa: Patrīcija Spale, Patrīcija Rācenāja, Una Filipoviča, Elīza Kupča, Raimonda Liāna Gausiņa. 3. vecuma grupa: Adriana Miglāne, Elīna Pole, Linda Kupča, Ervīns Ruža, Vitija Vanaga. 4. vecuma grupa: Rūta Krikščūne, Liene Helēna Gavrilka, Artjoms Markovins, Agita Gabranova. Krista Esko. 

Pievieno komentāru

Komentāri 14

Bausķinieks

Manuprāt pusfinālā daudzi dziedātāji bija nopelnījuši piedalīties finālā!
Un finālā uzvarēt arī varēja citi.
Bet tikai pēc tam kad paziņoja uzvarētāju domāju tā - pēc kādiem kritērijiem tika vērtēts bērnu sniegums.

pirms 9 gadiem, 2011.02.21 13:44

Līdzjutēja

J. Bukšs neko neteica par kucēnu slīcināšanu :P

Un žūrija nebija uzpirkta, tāa kāa nevaig! :P vienkārši nevaig aizstāvēt savas paziņas/radus draugus utt. Paši vainīgi ja nemāk tāa dziedāt kāa uzvarēetāaaji :P ;PP

Un ja kaut kas nepatīk ?: EJ ieskrienies sienā zaķīt ;PP

pirms 9 gadiem, 2011.02.20 16:48

Janka

Vai Uzvarētājs atkal brauks uz skaistuma konkursu,kā pagājušo gadu??? :))))

pirms 9 gadiem, 2011.02.20 15:47

Man gan patika gandrīz viss, arī vakara vadītājs, normāli. Dalībnieki dažāda līmeņa, arī tas normāli. Tikai retais izklausījās, ka dziedājis tikai mammai klēpī ,nevis mūzikas pedagoga mācīts. Žūrijai uzticos, uzvarētāji visi nevar būt. Lai nākamgad atkal skan!

pirms 9 gadiem, 2011.02.20 12:45

to Uģis

Ja Jānis pārstās strādāt tikai uz sevi un no skatuves pārstās rādīt nu redziet es te esmu pats labākais un pats krutākais tad varbūt viņš kādreiz būs labs.

pirms 9 gadiem, 2011.02.20 12:16

prieks

Liels prieks, ka pasākuma organizētāji bija padomājuši par tik profesionāli izciliem viesim konkursā, proti, māksliniekiem - Andri Ērgli un Jāni Strazdu! Tik izcili tīrs un baudāms bija viņu sniegums!

pirms 9 gadiem, 2011.02.20 11:59

kph

Finālā žūrija gan nešķita pietiekami kompetenta, tikpat neskaidri ir dalībnieku vērtēšanas kritēriji. Ja jau pasākums attīstas, varbūt beidzot žūrijā var uzaicināt kādus valsts līmeņa profeionāļus, kuri būtu objektīvi savā vērtējumā un kurus nevar ietekmēt vietējie ciema kultūras psihopāti, kuri ir gatavi ieslīdēt jebkurā atverē, lai tikai pirmo vietu dabūtu un šī mērķa vārdā no pagrīdes izvelk katru gadu vienu un to pašu dinozauru - alkoholiķi, ko pasniedz par nezkādu mūzikas autoritāti. Kāda gan motivācija ir dalībniekiem piedalīties, ja pasākums tiek veidots dažiem cilvēkiem?
Pasākuma vadītājam gods un slava!

pirms 9 gadiem, 2011.02.20 11:36

Manuprāt, visi mākslinieki, kuri tika finālā, tika ar godu un žūriju neviens neuzpirka, vienkārši jāsamierinās ar to ka tālāk netiki, nākošgad paveiksies.

pirms 9 gadiem, 2011.02.20 11:02

Uģis

Lieciet Bukšam mieru! Jānītis ir riktīgs mākslinieks! Varbūt kaut kur pusfinālā nedaudz vajadzēja taktiskāk un smalkāk, bet tas jau nāk ar gadiem un viņam iet uz labo pusi.

pirms 9 gadiem, 2011.02.19 22:51

bauskietis

Malači uzvarētāji. Malači pārējie dalībnieki - visi, visi. Malači organizatori. Malači, ka šis konkurss ir dzīvs un kļūst arvien profesionālāks! Prieks!

pirms 9 gadiem, 2011.02.19 22:49

oooo

Bukš kā vienmēr savā elementā nedomā ko runā un kam ko saka, šis nav pirmais gadījums kad viņš pēc kāda kas tikko nodziedājis pasaka kaut ko pilnīgi stūlbu.

pirms 9 gadiem, 2011.02.19 19:38

kauns

VISLIELĀKAIS FUJ JĀSAKA KONKURSA VADĪTĀJAM J.BUKŠAM KURŠ PĒC PIRMĀ DZIEDĀTĀJA (MAZĀ NIKA UZSTĀŠANĀS,JA NEMALDOS) IZTEICA VISTRULĀKO FRĀZI - PIRMIE KUCĒNI JĀSLĪCINA! KĀ VAR TEIKT 4 GADĪGAM ZĒNAM TĀDUS UZMUNDRINOŠOS VĀRDUS???

pirms 9 gadiem, 2011.02.19 19:07

Viennozīmīgi žūrija bija uzpirkta. Atliek vien apskatīties uzvarētāju uzvārdus. Liels FUI žūrijai. Bija dziedātāji, kuri nodziedāja krietni labāk.

pirms 9 gadiem, 2011.02.19 18:50

Vietējās ziņas