Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Noskaidroti labākie valodnieki un ekonomisti

Turpinās vispārizglītojošo skolu audzēkņu mācību priekšmetu olimpiādes. Par panākumiem ekonomikas zinībās vēstī Bauskas novada izglītības nodaļas metodiķe Līga Kļaviņa.

Ekonomikas olimpiādē labākos rezultātus uzrādījuši Īslīces vidusskolas un Bauskas Valsts ģimnāzijas audzēkņi. Pirmajā vietā Īslīces vidusskolas pasniedzējas Ritas Straumītes audzēkne, 12. klases skolniece Zane Zentele. Otro un trešo vietu ieguvuši ģimnāzisti Deins Alksnis un Annija Varkale. Šiem 11. klases skolēniem ekonomikas zinības māca skolotāja Inta Banka.

Noskaidroti arī Bauskas un Rundāles novada labākie latviešu valodas un literatūras zinātāji 8. un 9. klašu grupā. Metodiskās apvienības vadītāja Vija Cerusa informē, ka 8. klašu skolēnu vidū augstāko punktu skaitu sasniegusi Bauskas pilsētas pamatskolas audzēkne Karolīna Auziņa. Otrajā vietā Līga Trinska no Vecsaules pamatskolas Jaunsaules struktūrvienības. Divas skolnieces – Kristiāna Purmale no Bauskas pilsētas pamatskolas un Kristiāna Paula Lībiete no Bauskas Valsts ģimnāzijas – ieguvušas trešo vietu.

Arī 9. klašu audzēkņu grupā zinošākie latviešu valodā un literatūrā mācās Bauskā, Vecsaulē un Jaunsaulē. Pirmajā vietā Bauskas pilsētas pamatskolas 9. klases skolniece Elza Sējēja. Trīs punktus mazāk ieguvis Vecsaules pamatskolas skolnieks Andris Kāposts. Trešais labākais rādītājs Elizabetei Martai Mašēnai no Jaunsaules.

Mācību priekšmetu olimpiādes turpinās. Pirmdien, 27. janvārī, zināšanas latviešu valodā un literatūrā apliecināja Bauskas un Rundāles novada vidusskolu audzēkņi. Trešdien, 29. janvārī, uz zināšanu pārbaudi pulcēsies vidusskolēni – labākie angļu valodas pratēji.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas