Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Noskaidroti labākie veikalu «Elvi» darbinieki

Nacionālā mazumtirgotāja «Elvi» darbinieku konkursā «Savējie par savējiem» noskaidroti labākie. Par vērtēšanas rezultātiem «Bauskas Dzīvei» ziņo uzņēmuma sabiedrisko attiecību konsultante Kazimiera Puzo.

Mūsu novados labākie darbinieki ir veikalos Vecumniekos un Vallē. Viņi saņems dāvanu karti no veikala un īpašo Goda piespraudi. Vecumnieku veikalā «Elvi» labākais ir preču pieņēmējs Juris Biļķins. Savukārt Valles tirgotavā par labāko atzīta pārdevēja Rozālija Radziņa.

Valles veikala vadītāja Anna Asmonaviča kolēģi raksturo kā ļoti atsaucīgu un pieklājīgu, laipnu tirdzniecības darbinieci. R. Radziņa «Bauskas Dzīvei» stāsta, ka dažādos darbos tirdzniecības nozarē strādā jau 30 gadus. Veikalnieces darbā viņai nav konfliktu ar pircējiem, jo vietējos ļaudis labi pazīst, prot atrast katram piemērotāko uzrunas formu.

Veikala «Elvi» Vecumniekos vadītāja Līga Kolāte neslēpj prieku par sava darbinieka labo novērtējumu: «Juris šo atzinību noteikti ir pelnījis. Lai arī viņš mums ir tikai preču pieņēmējs, taču divu gadu laikā apguvis visus veikalā nepieciešamos darbus.»

Konkurss «Savējie par savējiem» tiek rīkots jau otro gadu. No pircējiem, arī veikalu darbiniekiem saņemtas gandrīz 2,5 tūkstoši anketu. «Tā mērķis ir labākajiem, čaklākajiem un cītīgākajiem kolēģiem pateikties par ieguldīto darbu. Tas ir arī apliecinājums, ka mēs tiecamies pēc augstiem profesionāliem standartiem un protam tos novērtēt,» skaidro SIA «Elvi Latvija» komercdirektore Laila Vārtukapteine.

Vairāk lasiet laikraksta «Bauskas Dzīve» drukātajā versijā piektdien, 7. februārī.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas