Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Noskaidroti mūspuses «Lattelecom» klienti, kas apmeklēs Deju svētku lielkoncertu

Uzņēmums «Lattelecom» izlozējis 50 biļešu komplektus divām personām uz Deju svētku lielkoncertu «Tēvu laipas», kas notiks 6.jūlijā plkst. 22 Daugavas stadionā Rīgā. Starp laimīgajiem ir arī četri mūspuses novadu uzņēmuma klienti, portālu informēja «Lattelecom» sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Līga Bite.

Iespēju klātienē skatīties deju svētku koncertu vērot ieguvuši: Ilze Usāne, Valdis Stokenbergs, Andis Cers un Linda Fiļipova.

Izlozi vadīja Renārs Zeltiņš, piedaloties tautas deju ansamblim «Daiļrade» un tā ir skatāma «Lattelecom» Dziesmu svētku kanālā raidījumā «Lattelecom uzlūdz uz deju!», atklāja L. Bite.

Viņa arī atgādina, ka «Lattelecom» piedāvā arī Dziesmu svētkos izmantot mūsdienu tehnoloģiju iespējas, tai skaitā portālu www.uzgavile.lv, nosūtot individuālu teksta, foto vai video sveicienu Dziesmu svētku dalībniekiem. Šobrīd portālā jau publicēti vairāk nekā 1733 sveicieni. Iesūtītie sveicieni svētku kolektīviem tiks demonstrēti uz lielajiem ekrāniem Domu laukumā, Bastejkalnā un Brīvības ielā pie Rīgas modēm svētdien, 7.jūlijā, svētku gājiena laikā.

Kopumā Dziesmu svētkos piedalās 1600 kolektīvi jeb 43 tūkstoši dalībnieku no visas Latvijas - katram no tiem sveicienus var sagatavot arī, izmantojot Lattelecom WIFI bezmaksas zonas - arī Daugavas stadionā, Vērmanes dārzā un Mežaparka estrādē. Kopumā Rīgā pieejami 650 WIFI bezmaksas punkti. Plašāk ar visiem punktiem iespējams iepazīties www.wifi.lv.

«Lattelecom» un Latvijas Televīzija sadarbībā ar Latvijas Nacionālo kultūras centru ir izveidojuši unikālu Dziesmu un deju svētku TV kanālu, kas skatītājiem būs pieejams no 17.jūnija līdz pat 14.jūlijam, un tas būs skatāms Lattelecom televīzijas visās platformās - Interaktīvā, Virszemes un Interneta TV.

«Dziesmu un deju svētku TV ik dienas raida 6 stundas, ļaujot skatītājiem aplūkot gan vēsturiskus materiālus no iepriekšējiem svētkiem, gan arī šī gada svētku aktualitātes. Pēcsvētku nedēļā Lattelecom televīzijas Dziesmusvētku kanāla programma tiks veidota tā, lai arī paši dalībnieki varētu noskatīties svētku koncertus,» teic L. Bite.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas