Noslēdz Iecavas novada futbola čempionātu

Vairāk nekā mēneša garumā Iecavā notika 2020. gada Iecavas novada 7x7 futbola čempionāts. Sacensībās šoreiz piedalījās sešas vienības – TFK «Lats» un FK «Lions» no Iecavas, FK «Pentagons» no Vecumniekiem, FK «Baldone» no Baldones, FK «RAF» no Jelgavas un FK «Odi» no Rīgas.

Medaļu sadalījumu klubi noskaidroja 28. augustā, kad laukumā devās četras labākās komandas. Pirmā bija spēle par trešo vietu. Pirmos vārtus guva mājinieki FK «Lions», bet FK «Baldone» pirmo puslaiku jau spēja noslēgt savā labā ar 2:1 un turpinājumā arī uzvarēja mačā ar 5:3. Tā informē viens no sacensību organizatoriem Raimonds Ivenkovs.

Cīņā par pirmo vietu tikās FK «RAF» un pagājušā gada sacensību uzvarētāji TFK «LATS». Viesi jau grupas spēlēs uzskatāmi parādīja, ka ir pavisam cita līmeņa spēlētāji, un arī finālā intrigas nebija – noteikumus laukumā diktēja jelgavnieki, kas arī ļoti pārliecinoši izcīnīja uzvaru ar rezultātu 4:1 un kļuva par čempioniem.

Par turnīra vērtīgāko spēlētāju atzina Igoru Grudinu no FK «RAF» vienības. Savukārt TFK «Lats» par labāko spēlētāju atzina Edgaru Ratkeviču.

Jāteic, ka pēc pieaugušo turnīra noslēguma futbola aktivitātes Iecavā nav beigušās. Klubs FK «Iecava» visu septembri un vēl oktobra sākumā rīko FK «Iecavas kauss 2020» sacensības, kur aicina piedalīties dažāda vecuma jauniešu klubus. 6. septembrī turnīrus jau aizvadīja 2010. gadā dzimušie zēni, un katru nedēļas nogali spēlēs cita vecuma grupas, tai skaitā arī meitenes.
Savukārt Latvijas sieviešu futbola 1. līgas čempionāta vienībai FK «Iecava» ir palicis viens mājas mačs – 4. oktobrī plānota tikšanās ar FK «Auda».

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas