Noslēdz revelīta trešo posmu 3

Invalīdu sporta un rehabilitācijas biedrībā «Bauska» noslēdzies trešais revelīta jeb zolītes turnīra posms. Gan kungiem, gan dāmām rezultāti atnesuši vairākas intrigas – gūtie punkti ir ļoti līdzīgi, un pēdējais, ceturtais posms solās būt interesants.

Trešais posms invalīdu sporta un rehabilitācijas biedrības (ISRB) «Bauska» kausa izcīņā revelītā notika 1. oktobrī. Piedalījās 12 vīri un septiņas dāmas. Posmā dāmām labākā bija Maira Kalada no Gailīšu pagasta, otrajā vietā Sarmīte Paškute no Īslīces pagasta, savukārt trešā Lija Bulāne no Gailīšu pagasta. Kopvērtējumā pirms pēdējā posma divām līderēm ir vienāds punktu skaits – Mairai Kaladai un Lijai Bulānei ir 46 punkti. Regīna Punkele no Īslīces pagasta ir trešā ar 36 punktiem.

Kungiem trešajā posmā veiksmīgākais bija Jānis Jegorovs no Vecsaules pagasta, otrais baušķenieks Rihards Gailītis, trešais Ēriks Zīverts no Iecavas. Kopvērtējumā punkti ir blīvi, un sagaidāms, ka pēdējā posmā būs sīva cīņa – Ērikam Zīvertam ir 54 punkti, savukārt Jānim Jegorovam un Imantam Brikmanim no Mežotnes – 52 punkti.

ISRB «Bauska» vadītājs Ilgonis Rencis informēja, ka precīzs pēdējā posma datums vēl nav zināms – plānots, ka sacensības aizvadīs novembra sākumā. «Pašlaik ir tāds periods, kad daudzi slimo. Meklēsim to brīdi, kad biedrības pārstāvji būs veselāki,» uzsver I. Rencis.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

spēlētājs- zolītes

Kāpēc revelīts ne zolīte? Kāpēc mainīt vēsturi?

pirms 5 gadiem, 2015.10.16 12:09

Vietējās ziņas