Noslēdzas dambretes olimpiāde

Ar komandu sacīkstēm 4. – 5. klašu skolu audzēkņiem 12. novembrī noslēdzās Bauskas novada dambretes olimpiāde. Pēdējās sacensībās veiksmīgākie bija Bauskas 2. vidusskolas audzēkņi.

Bauskas 2. vidusskolas vienība bija favorīte jau no paša sākuma un savu statusu apliecināja, uzvarot ar 20,5 punktiem. Denijs Vilhelms Krauklis, Niks Naidžels Zeltiņs un Evelīna Gateža uzvarēja bez īpašas piepūles – nopietnu pretinieku abiem puišiem bija maz, un meitenei atlika rezultātu tikai noturēt.

Cīņa par pārējām vietām bija ļoti sīva. Otrā šoreiz Griķu pamatskolas komanda ar 17 punktiem. Vienībā spēlēja Dāvids Djačuks, Endijs Bajārs un Kristiāna Purviņa. Otro vietu nodrošināja K. Purviņas sniegums, kura bija labākā pie trešā galdiņa, izcīnot astoņus punktus no deviņiem iespējamiem. Trešie Mežgaļu pamatskolas audzēkņi – Kristers Šumila, Ričards Kalniņš un Luīze Straģe. Ar vidēji labu sniegumu pie visiem galdiņiem vienība savāca 15 punktus.

Sacensībās vēl startēja trīs Bauskas 2. vidusskolas vienības, Pilsrundāles vidusskolas, Vecsaules pamatskolas un Bauskas sākumskolas komanda.

Sacīkšu galvenais tiesnesis Māris Bergs informēja par Bauskas novada dambretes olimpiādes kopvērtējuma rezultātiem. Uzvaru ar 146 punktiem guvuši Vecsaules pamatskolas audzēkņi, kurus trenē Inga Bernāte. Otrajā vietā ar 128 punktiem Ilgvara Ūdra Pilsrundāles vidusskolas skolēni. Trešie ar 122 punktiem Bauskas 2. vidusskolas audzēkņi.

Ceturtā šoreiz Uzvaras vidusskola, piektā Griķu pamatskola, sestā – Mežgaļu pamatskola. Sacīkstēs vēl piedalījās Bauskas sākumskolas, Bauskas Valsts ģimnāzijas un Bauskas pamatskolas audzēkņi. M. Bergs informēja, ka 2014. gadā olimpiādē piedalījās 248 Bauskas novada izglītības iestāžu audzēkņi, bet šogad 252 skolēni.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas