Noslēdzas kausa izcīņa tenisā

Aizvadīta sporta centra «Mēmele» 2021. gada Ceraukstes pagasta kausa izcīņa tenisā. Pēc četriem kausa posmiem labākie spēlētāji tikās «top 6» tenisa turnīrā, kur uzvarēja Gatis Pelēķis no Codes. Tikmēr turpinās Ceraukstes pagasta čempionāts divās līgās.

Kopā Ceraukstes pagasta kausa izcīņas četros turnīros, kuru skaitā bija arī Rundāles pagasta čempionāts, piedalījās 18 tenisisti. Kopvērtējumā labāko sešnieku veidoja Artūrs Dulbe, Gatis Pelēķis, Aigars Saušs, Ingus Šekavs, Nauris Dumbrovskis un Ansis Pavilons.

Sešnieka spēles notika Codes pamatskolas stadionā. Sacensībās nevarēja piedalīties Ingus Šekavs. Spraigākā cīņa bija starp trim spēlētājiem – Artūru Dulbi, Gati Pelēķi un Ansi Pavilonu. Vispirms mačā ar iecavnieku A. Saušu gandrīz zaudēja A. Dulbe, bet beigās tomēr uzvarēja ar 7:6. A. Dulbe arī pārspēja A. Pavilonu ar 6:2, savukārt A. Pavilons uzvarēja G. Pelēķi ar 6:3, un G. Pelēķis uzvarēja A. Dulbi ar 6:2. Rezultātā visiem pa trīs uzvarām, bet uzvarēto un zaudēto setu attiecība labāka G. Pelēķim, kuram pirmā vieta, otrais A. Dulbe, trešais A. Pavilons. Ceturtajā vietā N. Dumbrovskis, piektais A. Saušs. Tā liecina mājaslapas sportsbauska.lv informācija.

Turnīru organizators A. Dulbe vērtē, ka šādas sacensības notiks arī nākamajā gadā, izspēlējot vienu turnīru reizi mēnesī. Tikmēr turpinās Ceraukstes pagasta čempionāts, kas šogad notiek A un B līgā. «Čempionāts abās līgās turpināsies līdz 30. septembrim. A un B līgā piedalās spēlētāji no Bauskas, seši no Iecavas, divi no Misas un divi no Rundāles. Šis ir eksperimentālais gads, pēc kura veiksim virkni izmaiņu nolikumā, lai sekmētu regulāru spēļu norisi. Lai nav situācijas, kad vienam spēlētājam ir izspēlēti 90 procenti spēļu, otram – tikai 15 procenti,» stāsta A. Dulbe.

Augstākajā A līgā spēlē 12 sportisti, kur vienam no spēlētājiem tiešām pašlaik ir četras spēles, kamēr citiem ir 18, 16, 15 spēles. Turnīra vadībā ar 32 punktiem ir Ingus Šekavs, kurš nav zaudējis nevienu spēli, otrais ir Artūrs Dulbe ar 27 punktiem, trešais Ansis Pavilons ar 26 punktiem.

B līgā piedalās 18 spēlētgribētāji. Šeit 32 punkti un neviens zaudējums ir Dāvim Indrikovam, tikpat punktu un viens zaudējums Naurim Dumbrovskim. Tālāk konkurence ir ļoti sīva, jo 19 – 16 punktu robežās ir daudzi spēlētāji – Artūrs Zomerovskis, Rinalds Zimka, Mihails Kohanovičs, Jānis Klabis, Gatis Feldmanis, Raitis Zeņuks. Šajā grupā ir arī viena no divām dāmām Svetlana Gause – viņai 17 punkti. Četri punkti otrai daiļā dzimuma pārstāvei Gunai Gausiņai-Pavārei.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas