Noslēdzas šī gada sacensības galda tenisā

Bauskas stadiona sporta zālē 21. un 22. novembrī aizvadīta Bauskas novada sporta centra «Mēmele» un Aleksandra Siņicas atklātās balvas izcīņas galda tenisā otrā kārta.

Atšķirībā no pirmās kārtas, kur mūsu novadu pārstāvjiem bija ļoti maz godalgu, šoreiz mūsējiem panākumi ir labāki. Otrās līgas sacensībās uzvarēja skaistkalniete Līga Juškēvica no Vecumnieku novada sporta skolas. Otrā Ance Šastakoviča no Bauskas novada Bērnu un jauniešu sporta skolas (BJSS), savukārt trešajā vietā Jana Steļmačenoka no «GTK Namejs». Puišiem gan pirmais trijnieks viesu sportistiem – uzvarēja Edgars Civjans no Rīgas, otrais – Edvards Mihelsons no «BJC Laimīte», trešais – Leonīds Farbtuhs no «GTK Namejs».

Pirmajā līgā puišiem panākums viesim – labākais bija Sergejs Poļakovs no Rīgas. Otrajā vietā skaistkalnietis Mareks Eņģelis no Vecumnieku novada domes sporta skolas, bet trešais Ģirts Mucenieks no Bauskas novada BJSS. Meitenēm atkal labākā bija iecavniece Terēza Druviņa, otrā – Aurika Pučkovska no «GTK Namejs», trešā – Viktorija Prohorova no «BJC Laimīte».

Augstākās līgas sacīkstēs mūsu novadu sportistiem pa vienai medaļai vīru un dāmu grupās. Kungiem uzvarēja Aleksandrs Motorins no «GTK Namejs», otrais – iecavnieks Roalds Cildermanis, trešajā vietā – Verners Jaunbrūns no «GTK Namejs». Dāmām veiksmīgākā bija Aldona Homiča no Jēkabpils, otrā – jūrmalniece Ieva Vēja, savukārt trešajā vietā – Karīna Gailiša no Īslīces pagasta, kas pārstāvēja Bauskas novada BJSS.

Sacensību galvenais tiesnesis Modris Indriksons informēja, ka labākie spēlētāji saņēma Aleksandra Siņicas un sponsora «Bauskas alus» sarūpētās balvas. Otrā sacīkšu kārta bija šī gada pēdējās sacensības galda tenisā Bauskā. Nākamās, trešās kārtas sacīkstes paredzētas 2016. gada 9. un 10. janvārī.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas