Noslēgumam tuvojas volejbola turnīri 2

Bauskā tuvojas noslēgumam veterānu un sieviešu volejbola maču sērija. Vecumniekos aizvadīta pirmā Latvijas 1. nacionālās volejbola līgas izslēgšanas spēle, bet Rīgā mūsu novadu volejbolisti piedalās Entuziastu volejbola līgas turnīros.

Pirmajā izslēgšanas turnīra mačā «Vecumnieki» Misas vidusskolas sporta zālē uzņēma SK «Aizkraukle». Gūta pārliecinoša uzvara trijos setos ar 25:19, 25:21 un 25:18. Tiesa, atslābināties nedrīkst – izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā divas uzvaras guvušas komandas, kas bija ārpus pirmā četrinieka. Nākamais mačs vienībai būs 16. martā Aizkrauklē. Tā liecina mājaslapas volejbols.lv informācija.
Tikmēr Bauskas novadā pamazām tuvojas noslēgumam sporta centra «Mēmele» kausu izcīņa veterāniem un sievietēm. Sporta centra «Mēmele» galvenā speciāliste Inga Ūbele informēja, ka sacensības, kas notiek Ceraukstes pagasta Griķu pamatskolas sporta zālē, sākās oktobrī un katru mēnesi bija viens turnīrs. Maču sērija veterāniem beigsies 6. aprīlī un sievietēm 7. aprīlī, kad notiks arī kopvērtējuma apbalvošana.

Kungiem sērijā pārliecinošā vadībā ir «Mežotnes» vienība, kura ir uzvarējusi piecos posmos, no tiem arī pēdējā, kas notika 9. martā. Tā informē sacensību organizators Guntis Mašinskis. Vienīgā vienība, kas ir spējusi uzvarēt vēl vienā posmā, ir «JK» – saīsināti no «Jānis Kalējs». Vērtējot rezultātus, viņi ir arī favorīti cīņā par otro vietu.

Dāmām visos turnīros ir bijis viens uzvarētājs – «Bauskas» komanda. Šeit sīvāka cīņa ir par otro vietu – reizēm uzvar «Studentes», citreiz «Mežotnes» vienība.

Lielāks volejbola turnīrs notiks šodien, 15. martā, – turpat Griķu pamatskolas sporta zālē aizvadīs Latvijas čempionātu ugunsdzēsējiem. Plānots, ka piedalīsies astoņas vienības no visiem Latvijas reģioniem. G. Mašinskis informēja, ka pagājušajā gadā uzvarēja Vidzemes reģiona komanda.

Mūsu novada volejbola pārstāvji turpina aktīvi spēlēt Rīgā Entuziastu volejbola līgā (EVL). Šajās sacensībās ir 12 dažādas līgas.
EVL virslīgā vīriem pārliecinoši pirmajā vietā ir «Vecumnieku» vienība, un tas nav pārsteigums – komandas sastāvs ir gandrīz tāds pats kā Latvijas 1. nacionālajā līgā. Tomēr, visdrīzāk, pirmo pozīciju būs jāatdod – otrajā vietā esošajai MVS ir divi punkti mazāk un palicis spēlēt divas spēles vairāk.

Otrajā līgā ceturtajā vietā ir «Mežotne» ar labām izredzēm pacīnīties par augstāku pozīciju. Ceturtajā līgā spēlē «Mežotne 2» vienība – viņi pašlaik trešajā vietā. G. Mašinskis vērtē, ka abas komandas iekļūs izslēgšanas spēļu turnīros. Savukārt trešajā līgā cīnās vienība «Gaujas regate» – lai arī nosaukums ar mūsu novadiem nav saistīts, tomēr komandu pārstāv daudzi Vecumnieku novada pieredzējušie volejbolisti. Piektajā līgā spēlē «Vecumnieku» jauniešu komanda – arī šī vienība ir trešajā vietā.

Sieviešu otrajā līgā cīnās «Bauskas» vienība, bet tai šī sezona nav veiksmīga – pēdējā vieta. Trešajā līgā darbojas «Vecumnieku» komanda – šai vienībai otrā vieta. Vēl ir jauktā līga, kurā spēlē vīri un sievas kopā, – tur «MIX 1» līgā cīnās «Valles» vienība, kam gan šoreiz starts nav veiksmīgs – arī pēdējā vieta.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

JK

Cienījamais žurnālist! Ja ko raksti, tad ievāc pilnīgu informāciju. EVLīgā startē vēl viena vīru volejbola komanda 1.līgā, ar nemaz sliktiem rezultātiem,kura pagājušo gadu 2.līgā izcīnīja 1.vietu. Tā kā no Vecumniekiem startē 4 komandas - virslīgā, 1.līgā, 5.līgā un sieviešu komanda.Arī "Gaujas regate'" vairāki volejbolisti.

pirms gada, 2019.03.15 13:48

JK2

Ja spētu atpazīt visus Bauskas novada, Rundāles novada, Vecumnieku novada spēlētājus, kas spēlē dažādās EVL līgās volejbolu, tas būtu diezgan liels.
Manūprāt visās līgās kādu var atrast...
EVL virslīgā spēlē spēlētāji no visām spēcīgakajām līgām arī Baltijas līgas...

pirms gada, 2019.03.18 16:34

Vietējās ziņas