Noslēgušās desmitās Bauskas un Rundāles novada pašvaldību ziemas-pavasara sporta spēles 7

Ar sacensībām bočē un peldēšanā noslēgušās Bauskas novada pašvaldību desmitās ziemas – pavasara sporta spēles. Zem pašvaldību nosaukuma šīs ir desmitās, taču šādas sacensības starp novadiem rīko jau vairāk nekā 30 gadus. Četras nedēļas nogales sportisti no desmit pašvaldībām sacentās deviņos sporta veidos.

Bauskas peldbaseinā 30. martā risinājās peldēšanas sacensības. Tās notika gan individuāli, gan komandu stafetē. Individuāli ātrākie peldētāji bija Jurģis Karulis, kurš pārstāvēja Īslīces pagastu. Otrais Oskars Jakutāvičs no Codes, bet trešais Kārlis Macpans. Sievietēm labākās bija Marta Biele no Gailīšu novada, otrā – Adrija Megre no Bauskas pilsētas, bet trešā – Nikola Staļūne no Codes pagasta.

Interesanti notikumi attīstījās stafetes peldējumā, kur trešo vietu izcīnīja Īslīces pagasta komanda. Īslīcieši pirms pēdējā etapa atradās pārliecinoši ceturtajā vietā, taču ar ļoti ātru peldējumu jau pieminētais J. Karulis panāca sāncenšus un «ievilka» īslīciešus medaļās. Stafetē labākie bija Codes novada pārstāvji. Galvenās ieskaites kopvērtējumā ņēma vērā gan individuālos, gan stafetes peldējumus. Līdz ar to pirmo vietu izcīnīja Codes pagasts, otro – Gailīšu pagasts, bet trešo – Bauskas pilsēta.

Peldēšanā Īslīces komandu pārstāvēja bijušais vieglatlēts Jānis Baltušs. Jānis pašlaik aktīvi trenējas triatlonam, kurā, kā zināms, viena no daļām ir peldēšana, tādēļ izmantojis iespēju piedalīties. Par saviem sportiskajiem plāniem viņš stāsta, ka šovasar iecerējis startēt vairākos triatlonos un vairākos individuālos riteņbraukšanas posmos.

Sporta namā «Mēmele» 30. martā notika bočes turnīrs. «Šis bija otrais gads, kopš šī spēle iekļauta sacensību kalendārā. Pērn cilvēkiem patika, tādēļ nolēmām to ielikt arī šogad,» skaidro Inga Ūbele, sporta centra «Mēmele» galvenā speciāliste. Veiksmīgākie bumbiņu ripināšanā izrādījās brunavieši. Otrā vieta Mežotnes novada pārstāvjiem, bet trešie Bauskas pilsētas sportisti.

Kopvērtējumā no deviņiem sporta veidiem ņēma vērā septiņus labākos rezultātus. Saskaitot visus punktus kopā, par desmito Bauskas novada pašvaldību ziemas-pavasara sporta spēļu uzvarētājiem kļuva Bauskas pilsētas sportisti, otrie Gailīšu novada pārstāvji, bet trešie īslīcieši. Sacensību galvenā apbalvošana notiks 4. aprīlī Bauskas novada domē.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Gailīši-Mežotne-Code

o, nu jau esam tik lieli un vareni novada statusā! Līdz šim likās - tikai neliels pagastiņš.. :)

pirms gada, 2019.04.02 12:12

Galvenajai speciālistei

Par boči, kā tādu sporta veidu -Lai iegūtu tiesības piedalīties bočes sacensībās valsts vai starptautiskā līmenī, sportistiem jābūt ratiņu invalīdiem cerebrālās triekas vai citas līdzvērtīgas neiroloģiskas slimības, kā muskuļu distrofijas vai smadzeņu traumas, rezultātā. Jautājums vai tas ir ētiski invalīdu sacensības rīkot pašvaldības sacensībās starp veseliem cilvēkiem?

pirms gada, 2019.04.02 15:41

ha

Galvenā speciāliste labāk zina.

pirms gada, 2019.04.03 21:21

aga

Gailīšu novads, vai tas ir atsevišķi no Bauskas novada?

pirms gada, 2019.04.03 12:56

garslīcietis

Glupzemes leišmalē vēl kautkas beidzies ...

pirms gada, 2019.04.03 15:52

ei tu

Glups esi tu, datorākst!

pirms gada, 2019.04.04 12:34

Vietējās ziņas