Noslēgusies stenda šaušanas sezona

Svētdien uz šaušanas sacensībām Īslīces pagasta šautuvē bija ieradušies pārsteidzoši maz dalībnieku – tikai 12. Tomēr uzstādītie rezultāti parādīja, ka atbraukuši vieni no labākajiem, liecina mājaslapas sasa.lv informācija.

Nolikums paredzēja dalībnieku sadalījumu A un B grupās, kur kopā tika apbalvotas deviņas vietas – no pirmās līdz sestajai A grupā un no pirmās līdz trešajai B grupā.

 A grupā par spraigu cīņu parūpējās pirmās un otrās vietas ieguvēji Dainis Upelnieks ar rezultātu 87,5 punkti no simts un Uģis Dronka ar 86,75 punktiem. Trešajā vietā ierindojās 2013. gada Eiropas vicečempions F.I.T.A.S.C kombinētajā šaušanā Einārs Lapiņš, gūstot 82,75 punktus. Viņš bija pārliecinoši labākais disciplīnā ar lodi 50 metru attālumā. Ceturto vietu izcīnīja vienīgais jaunietis sacensībās Emīls Starodubcevs ar 75. Nākamie bija Agris Klimanovs – 70,25 un Mairis Upelnieks ar 65,25 punktiem.

B grupā, pateicoties veiksmīgai izlozei un lieliskai šaušanai, pirmo vietu izcīnīja Egils Āboliņš, gūstot 71,5 punktus. Otrais Roberts Cunskis ar 67,75, trešais Gints Babris ar 64,5 punktiem.

Līdz ar aizvadītajām kompleksa sacensībām Bauskā gandrīz ir noslēgusies 2013. gada stenda šaušanas sezona. Dažiem šāvējiem vēl priekšā starts pasaules čempionātā militāristiem Kataras galvaspilsētā Dohā. Tas notiks no 30. oktobra līdz 4. novembrim.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas