Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Notāri konsultēs bez maksas

Notāru dienas Latvijā šogad risināsies 5. un 6. martā, informē Vija Piziča, Latvijas Zvērinātu notāru padomes rīkotājdirektore. Šajās dienās notāri Rīgā un visos Latvijas novados iedzīvotājiem sniegs bezmaksas konsultācijas. Tādējādi ikvienam interesentam būs iespēja saņemt atbildes uz juridiska rakstura jautājumiem. Šogad īpašu uzmanību pievērsīs tiesiskajai drošībai nereģistrētās un reģistrētās attiecībās.

«Nenoformētu attiecību riski jo īpaši atklājas smagās un sarežģītās dzīves situācijās, kādam no kopdzīves partneriem ejot bojā vai sastopoties ar nopietnām veselības problēmām. Informējot un skaidrojot nereģistrētu attiecību būtiskākos trūkumus un riskus, mūsu notāri sniegs savu artavu juridiskās drošības stiprināšanai partnerattiecībās. Vienlaikus mēs vērsīsim uzmanību reģistrētas laulības nozīmei un priekšrocībām,» tā skaidro V. Piziča.

Notāru dienas Latvijā notiek kopš 2006. gada. Septiņu gadu laikā aptuveni 30 tūkstoši valsts iedzīvotāju izmantojuši iespēju bez maksas saņemt notāru padomu par tādiem jautājumiem kā darījumu drošība ar nekustamo īpašumu, dāvinājuma un mantojumu lietas, sākumdeklarēšanās un citas tēmas.

Bijušā Bauskas rajona teritorijā pakalpojumus sniedz divas zvērinātās notāres – Zenta Reliņa un Aija Biezā. Z. Reliņa ar «Bauskas Dzīves» starpniecību aicināja potenciālos Notāru dienu klientus pārskatīt mājās savus dokumentus un ierasties pie speciālistiem ar konkrētu faktu materiālu. Tikai tādā veidā būs iespēja saņemt kvalitatīvu konsultāciju.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas