Noteikti konkursa «Bauskas novada uzņēmēju Gada balva-2020» uzvarētāji

Beidzies iedzīvotāju balsojums, un apkopoti rezultāti konkursā «Bauskas novada uzņēmēju Gada balva-2020».

Konkursa vērtēšanas komisija 3. novembrī izskatīja un apstiprināja iedzīvotāju balsojuma iznākumu un pievienoja savu sniegto atzinumu par katru no izvirzītajiem komersantiem. Kopumā balsojumā piedalījušies 729 respondenti, kas pauduši savu viedokli par kādu no 30 uzņēmumiem, kas pa pieci prezentēti sešās kategorijās: «Novada lauksaimnieks», «Novada tēla popularizētājs», «Novada izaugsme», «Novada jaunais uzņēmējs», «Gada pakalpojumu sniedzējs/tirgotājs», «Novada mājražotājs/amatnieks», informē Bauskas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Inga Pinne.

Vērtēšanas komisija, summējot iedzīvotāju balsojuma un komisijas dalībnieku sniegtos rezultātus, otrdien apstiprināja arī uzvarētāju katrā no iepriekšminētajām nominācijām, kā arī uzvarētāju no konkursam pieteiktajiem skolēnu mācību uzņēmumiem. Šie vārdi gan pēc pašvaldības nosacījuma tiek turēti noslēpumā līdz balvu pasniegšanas dienai, kas pašlaik plānota 4. decembrī. Kā skaidro I. Pinne, atbilstīgi epidemioloģiskajai situācijai konkursa noslēguma sarīkojumam paredzēti vairāki varianti – konkursa uzvarētāju sumināšana ar ierobežotu dalībnieku skaitu telpās, ārā Rātslaukumā vai arī balvas tiks piegādātas individuāli uzņēmumos.

Bez konkursa uzvarētājiem minētajās nominācijās vēl tiks sumināti Bauskas novada uzņēmēji – lielākie nodokļu maksātāji, par kuriem savu nostāju paudis arī Valsts ieņēmumu dienests. Šoreiz tiks apbalvoti lielākā iedzīvotāju ienākuma nodokļa maksātāji lielo, vidējo un mazo uzņēmumu grupā.

Visu novembri pašvaldības speciālistu un filmēšanas grupa dosies pie konkursa uzvarētājiem un sagatavos par viņiem videoprezentācijas, kas noslēguma sarīkojumā, ja būs iespēja, tiks demonstrētas.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas