Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Notiks Bauskas novada domes pēdējā sēde 47

Bauskas novada pašreizējās domes pēdējā sēde plānota šodien, 30. maijā, portālu informēja novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Lelde Podniece. Sēdei tiek gatavots ap pussimts likumprojektu, kas pirms tam guvuši atbalstu komitejās. Liela daļa no tiem ir finansējuma piešķiršana dažādiem projektiem, iestādēm, arī nevalstiskajām organizācijām. Iecerēts atbalstīt Mežotnes internātvidusskolas un Bauskas Valsts ģimnāzijas vēlmes. Deputātiem jālemj par vairāk nekā pusmiljona latu aizņēmumu. Par šiem līdzekļiem plānots uzlabot novada izglītības iestādes, kā arī modernizēt to materiāli tehnisko bāzi. Bauskas novada domes priekšsēdētājs Valdis Veips «Bauskas Dzīvei» pastāstīja, ka pēdējai savai vadītajai sēdei gatavo nelielu uzrunu. Tajā viņš sniegs arī atskaiti par četros gados aizvadītajām sēdēm, pieņemtajiem lēmumiem. Bauskas novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Juris Gailis informē, ka pēc 1. jūnija pašvaldību vēlēšanām, jau 2. jūnija vakarā, varētu būt zināmi provizoriskie vēlēšanu rezultāti. Oficiāli tos plānots paziņot trešdien, 5. jūnijā. Līdz Jāņiem uz sēdi tiks sasaukti jaunievēlētie deputāti, kuriem būs jābalso par jauno novada vadību. «Bauskas Dzīve» atgādina, ka visas novada domes sēdes ir atklātas, tās drīkst apmeklēt ikviens interesents.

Pievieno komentāru

Komentāri 47

to Uldis

saskaitāmo kārtība maina vien celtniecībā ierastā "otkata" lielumu. Pašvaldības līdzekļi ir pašvaldības līdzekļi, un par to izlietojumu nebūs jāsniedz atskaites ne bankām ne arī Eiropas naudas devējiem. Ja jau kāds no "malas" neuzkulsies ar liekiem jautājumiem par baseina celtniecībā izdotajiem līdzekļiem, tad iesaistītajiem jau nebūtu no kā baidīties, savējie ir savējie un celtniecības materiālus varēs pasūtīt kaut no Venecuēlas, ar apzeltītiem džkuzī krāniem, kurš tad savējiem acīs knābs/ Paskat, kā miljonus vērtais rātsnams "rullē", cik valūtas tas jau ienesis novada kasē, no tūristiem ne atkauties...

pirms 7 gadiem, 2013.05.31 11:03

man patīk tikai viens ka vēl tikai l e m s par aizdevumu, tad pēc vēlēšanām tiks iekšā (bet var būt arī netiks) vienotība un tad jau varēs atkal četrus gadus gulēt saldā miegā, un 2017 gada pavasarī atkal lemt par svarīgiem jautājumiem, un visā šajā aizsegā N E K O N E D A R ī T, bet tikai solīt ka darī-sim (pie tam noteikti nākotnes formā)...

pirms 7 gadiem, 2013.05.31 09:47

Reformatore

Uldis30.05.2013. 23:01:49, Uldi apskaties spogulī tā labi cītīgi (var būt vēl neesi tik zemu kritis)un kas zin, var būt ka paliek kauns pašam par saviem vārdiem. Kas brauks uz Bausku peldēt ja Jelgavā baseins ar 1000-šiem studentu knapi velk dzīvību, ko tu lej bez pārtraukuma, kuriem cilvēkiem vajag to baseinu? Ja nu vienīgi tiem, kuri tiek klāt pie būvniecības procesa, un ar to saistītām izmaksām...

pirms 7 gadiem, 2013.05.31 09:36

sd

Uldim-fascinēja teikums" Lai cilvēki brauc pie mums", ne jau visiem ir savs personīgais auto, ar ko ta brauks uz to baseinu?Ar" mazajām grabažām" - Rīga- Bauska un otrādi, ar samērā slikto vietējo novada sabiedrisko AIPS autobusu.Ai, beidzot sapratu, viņš ar baseinu grib AIPAM klientūru nodrošināt.

pirms 7 gadiem, 2013.05.31 09:08

nnn

Nu par to vienošanos, droši vien tāda pastāv. Te jau mums viens fīrē lietas vienā partijā, meitu iebīdījis otrā partijā, trešajai noziedojis naudu. Tā teikt- visur savējie. Gluži kā Lembis...

pirms 7 gadiem, 2013.05.31 08:52

kā tā?

to Uldi: jūs pat nevarat (vai negribat?) korekti noorganizēt baseina publisko apspriešanu atbilstoši likumam. Vērā ņemams Bauskas novada iedzīvotāju (sabiedrības) viedoklis - no 13 dalībniekiem (pēc protokola) apspriešanas sanāksmē piedalijās 3 deputāti (Tarvids, Veips, Millers) + 7 administrācijas (pašvaldības) darbinieki. Tiešām ceļam grandiozo būvi par pašvaldības budžeta līdzekļiem Bauskas novada cilvēkiem!!!!

pirms 7 gadiem, 2013.05.31 07:35

to Uldi- Kura skola ir sakārtota????? Un kapēc tikai tagad lemjat par kredītu skolām, vai neteici, ka tas sen nolemts???

pirms 7 gadiem, 2013.05.31 05:53

kk

Tas resnais vīriņš,kas bildē nu izskatās ļoti,ļoti slims...bet ar ko nav skaidrs,varbūt ar varas kāri?

pirms 7 gadiem, 2013.05.31 00:03

tiešām

to Uldis: viedi vārdi-"Sen tik daudz nav ticis skolām" (vēlēšanas taču degungalā). Visu laiku varēja jau nedot neko! IP un skolu direktori piespieda ieguldīt naudu skolu remontiem !!! Par tām sakārtotajām skolām būtu labāk paklusējis!!!!

pirms 7 gadiem, 2013.05.30 23:17

Uldis

Nevajag te rakstīt muļķības! Pirmkārt, reformatori cenšas iestāstīt visiem muļķības par skolu nesakārtošanu. Sen tik daudz nav ticis skolām, lai tik celtnieki spēj visu izdarīt. Arī nākotnē ir daudz iecerēts un tiks izdarīts. Otrkārt, baseins ir vajadzīgs Bauskas novada cilvēkiem, ne deputātiem. Ir kaut kas arī jāuzceļ arī pie mums, lai cilvēki brauc pie mums un Bauska atdzīvojas!
Saskaitāmo kārtība summu nemaina. Protams, jāskatās, ko var uzcelt ņemot izdevīgus kredītus, kaut ko par Eiropas finansējumu, bet ir lietas, ko vad izdarīt arī par pašu līdzekļiem.

pirms 7 gadiem, 2013.05.30 23:01

Lūzeris

Reformisti, atdzimušie un sociālisti gatavo savu ēnu kabinetu, jo pārējās četras partijas jau sen noslēgušas slepenu sadarbības līgumu pat ar tām partijām, kuras nemaz nestartē vēlēšanās.

pirms 7 gadiem, 2013.05.30 22:32

Līderis

Nacionāļi jau pirms vēlēšanām ir atdevušies Vienotībai.

pirms 7 gadiem, 2013.05.30 22:22

to

Mazajam reformistam nav miera,piegāna portālu ar saviem tupajiem komentāriem!

pirms 7 gadiem, 2013.05.30 22:17

Būtu es domniece, bauskas Sabiedriskās attiecības atlaistu tūlīt un tepat! Jau vakar! klusēt kā tādām pīlēm visus šos cētrus gadus, nevēstīt par darītiem tiešām lieliem padarītiem izdarītiem darbiem, bet ļaut kakāt zākāt ..
jaunajai domei jau no pirmās dienas par to jāpadomā, pilnībā jāmaina ši lieta, jo kakās un zākās arī Jūs.. Komunikācija informācijas aprite ir ļoyti svarīga!
Ja Jums , mūsu jaunie deputāti, rūp Jūsu reputācijas, tad tas ir viens no pirmajiem darbiem, lai ko arī mēs ievēlēsim,lai kas arī būs deputāti
tā nevar turpināties!

pirms 7 gadiem, 2013.05.30 21:36

Balsojiet par Vienotību un Nacionāļiem, viņi jau tagad ir izveidojuši nākamo koalīcijas scenāriju, tā teikt svin uzvaru, būs baseins 100%....

pirms 7 gadiem, 2013.05.30 20:35

šitai pasvaldībai sadzivnieku pirts bija par dārgu, ļāva nogrimt, bet lielo baseinu uzcels un uzturēs no novada naudas! tiesaam jāsmejas par tādu loģikas trūkumu!

pirms 7 gadiem, 2013.05.30 20:31

Lems vai ņem skolām kredītu, , bet vai dos to kredītu tas jau nu ir ļoti liels jautājums????Neko viņi šais 4 gados nav izdarijuši, tagad tikai pirms vēlēšanām sarosijušies un sāk lemt, iepriekš ar ko nodarbojās????Viss ir nolaists līdz klinķim. Labi ka pagājušo gad kaut nedaudz tās skolas peremontēja , jumtus pamainija, bet kas būs šogad , kas viņu zin, ja vēl 30 maijā lemj, vai ņemt kredītu, un ja neiedod, ko tad???? Kredīta ņemšanai arī vajadzīgs laiks, neviens uzreiz neko nedos, to vajadzēja darīt, kā maksimums gada sākumā.

pirms 7 gadiem, 2013.05.30 18:38

Vēl tik lems ņemt aizdevumu skolām, es jau domāju tas tika nolemts jau janvārī?????Vai tad Kolužs tā neteica, kad bijušie IP dezinformēja skolas, jo par kredīat ņemšanu viss ir nolemts, kad tas jau tas bija, februārī, bet izrādās, vēl tik lems????

pirms 7 gadiem, 2013.05.30 18:23

qwerks

to Atbilde

Kādēļ gan lai kāda mācību iestāde to nevarētu "pavilkt"? Skaidrs ka tādā gadījumā šai mācību iestādei būs jāpiešķir papildus līdzekļi. Bet kas tad no tā mainās - jāuztur taču tas baseins būs šā kā tā.

pirms 7 gadiem, 2013.05.30 16:33

Atbilde -

Man jautri! Ko vēl pastāstīsiet? Nez kura gan mācību iestāde, gudriniek, to varētu pavilkt, a? Nu un saki vēl, ka nav "tuparilij"!

pirms 7 gadiem, 2013.05.30 14:38

Vietējās ziņas