Notiks ceļojumu mārketinga konference, būs izbraukums uz Rundāli un Mazmežotni

Rīgā no 8.novembra līdz 10.novembrim notiks ceļojumu mārketinga speciālistu konference "Women in Travel Summit", kurā tiksies apmēram 200 speciālistu no 20 pasaules valstīm, informēja Rīgas tūrisma attīstības biroja (RTAB) valdes priekšsēdētājs Guntars Grīnvalds.

Viņš atzīmēja, lai blogeres un sociālo mediju satura veidotājas tuvāk iepazīstinātu ar Latvijas tūrisma objektiem gan Rīgā, gan ārpus tās, iepazīšanās tūres paralēli semināram organizēs arī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA).

LIAA Tūrisma departamenta direktore Inese Šīrava norādīja, ka konference ir izdevība uzrunāt grūtāk sasniedzamu auditoriju, kas bāzēta Amerikā un Eiropā, un iepazīstināt ar Latvijas tūrisma piedāvājumu - arī reģionos. "Paralēli semināriem notiks iepazīšanās ekskursijas Siguldā, Cēsīs, Liepājā, Kuldīgā, Rundālē un Mazmežotnē. Aicinām arī vietējās ceļojumu viedokļa līderes izmantot iespēju smelties citu pasaules līmeņa blogeru zināšanas un pieredzi un piedalīties pasākumā," viņa sacīja.

"Women in Travel Summit Europe" konference notiks Rīgā, viesnīcā "Radisson Blu Latvija", Elizabetes ielā 55. Līdz šim sešus gadus konference rīkota Ziemeļamerikā un tagad pirmo reizi tā notiks arī Eiropā - Rīgā.

"Women in Travel Summit" ir ASV tūrisma nozares konference sievietēm, kuras daudz ceļo un veido informatīvu saturu par ceļošanu.

RTAB dibināts 2009.gada oktobra beigās. Tā dibinātāji ir Rīgas dome (70%), Latvijas nacionālā aviosabiedrība "airBaltic" (10%), Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (10%) un Latvijas Tūrisma aģentu asociācija (10%). RTAB nodarbojas ar tūrisma veicināšanu un Rīgas tūrisma iespēju popularizēšanu ārvalstīs. Birojs par savas darbības un radītā Rīgas zīmola vadmotīvu izvirzījis principu "Labi rīdziniekam - labi tūristam".

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas