Notikumu māja «Baltais briedis» Bauskā būs atvērta no 14. decembra

Notikumu mājā "Baltais briedis" Bauskas centrālajā laukumā decembra vidū sāksies Ziemassvētku pasākumi, un daudzi no tiem ir bezmaksas vai arī samaksa par tiem ir simboliska, portālu informēja Bauskas kultūras centra sabiedrisko attiecību speciāliste Lelde Feldmane-Zajarska.
Viņa klāstīja, ka tirdziņš centrālajā laukumā būs atvērts 14.decembrī un 21.decembrī, un tajā būs iespēja iegādāties Ziemassvētku gardumus, amatnieku rokdarbu darinājumus un sarūpēt dāvanas. 

Arī notikumu mājā "Baltais briedis" katru dienu no 14.decembra līdz 24.decembrim būs atvērts vietējo amatnieku un mājražotāju veikaliņš, kur varēs iegādāties kādus sīkumiņus, nobaudīt karstos dzērienus, apēst kādu našķīti un sasildīties.

14. decembrī līdz ar notikumu mājas atklāšanu muzikālu svētku noskaņu radīs vokālā grupa "Pigoriņi". Dienas gaitā būs iespēja piedalīties dažādās izklaidēs - uzrakstīt vēstuli Ziemassvētku vecītim, makšķerēt piparkūkas, salikt sniegavīru un izspēlēt citas atrakcijas rūķu sagatavotajā ledus labirintā, bet plkst.17.30 Ziemassvētku tēli rūķi Laimiņš un Zvaniņš, sniegavīrs Olafs un Maršals no Ķepu patruļas kopā ar mazākajiem pasākuma apmeklētājiem iedegs svētku egli. 

15.decembrī notikumu mājā "Baltais briedis" notiks Ziemassvētku pasākums Bauskā deklarētajiem bērniem. Bauskas novada pašvaldība suminās Bauskas dzimtsarakstu nodaļā reģistrētos bērniņus ar iegravētu sudraba karotīti, bet Bauskas pirmskolas vecuma bērniem dienas laikā pa vecuma grupām tiks pasniegtas Ziemassvētku gardumu paciņas. Uz pasākumu nepieciešams līdzi ņemt bērna dzimšanas apliecību vai citu personu apliecinošu dokumentu. 

Līdz pat gada izskaņai notikumu mājās norisināsies ģimenēm veltīti pasākumi - Liepājas leļļu teātra izrāde "Rūķīši un Mežavecis", "Ziemassvētku glābšana no palaidņa Grinča" un "Ziemassvētku vecīša ekspresis". 

Mājā "Baltais briedis" norisināsies arī radošās darbnīcas, meistarklases un izglītojošas lekcijas. Darboties gribētājiem būs iespēja izgatavot smaržas no sev tīkamiem aromātiem, galvasrotas. Vismazākajiem vecāku pavadībā būs iespēja uzbūvēt savu piparkūku mājiņu, bet iedvesmojošas un izzinošas sarunas gada izskaņā vadīs pilsoniski aktīvā juriste Ieva Brante un latviešu aktrise un astroloģe Akvelīna Līvmane. 

Savukārt 19.decembrī plkst.19 gaidāma erudīcijas, uzmanības un loģiskās domāšanas spēle komandām "Cietie Rieksti", kurā piedalīties aicināts ikviens neatkarīgi no sava vecuma, interesēm vai zināšanu līmeņa. Ar Ziemassvētku smieklu devu 27.decembrī plkst.20 nodrošinās improvizācijas teātra izrāde "Prieka Ministrija".

Apmeklētāji brieža mājā varēs baudīt arī muzikālus priekšnesumus. 22.decembrī pirmssvētku noskaņu akustiskā svētku koncertā uzburs mūziķis Goran Gora, bet 23.decembrī uzstāsies vokālā grupa "Miljons". 

Gaidot jauno gadu, notikumu māja "Baltais briedis" aicina apmeklēt kino dienu 28.decembrī, kad no rīta plkst.11 tiks demonstrēta animācijas filma "Auniņš Šons", savukārt vakarā divos seansos plkst.16 un 18 - romantiska komēdija "Jaungada taksometrs 2". Gada izskaņā no plkst.0.30 paredzētas jaungada svinības kopā ar dīdžeju Arti Volfu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas