Notikumu pagalmā «Pulsēta» Bauskā muzikālie vakari dažādām gaumēm turpinās

Lai notikumu pagalmā “Pulsēta” būtu iespēja paviesoties klausītājiem ar visdažādākajām mūzikas gaumēm, Bauskas kultūras centrs notikumu pagalma norišu programmu papildina ar muzikāliem vakariem vasaras noskaņās, kuros varēs dzirdēt apvienību “Rumbas Kvartets”, grupu “Klaidonis”, grupu “Tev tuvumā” koncertprogrammā “Esi man tā” un grupu “Tranzīts”, informē Kristiāna Paula Lībiete, Bauskas kultūras centra sabiedrisko attiecību speciāliste

Trešdien, 28. jūlijā, popularizējot dzīvo instrumentu mūzikas skanējumu, urbānā pagalma mūrus ar vecajām, labajām ziņģēm un galda dziesmām pierībinās apvienība “Rumbas Kvartets”, bet 30. jūlijā visus kantrimūzikas fanus uz koncertu gaidīs pašmāju grupa “Klaidonis”. Kā apliecina K. P. Lībiete, senioriem ieejas biļetēm uz 28. un 30. jūlija koncertiem, uzrādot pensionāra apliecību, tiks piemērota atlaide – tās maksās tikai 10 eiro par vienu vakaru.

Sestdien, 31. jūlijā, ar šī gada jubilāra, komponista Imanta Kalniņa, kā arī Aivara Hermaņa, Valta Pūces un Jāņa Lūsēna skaistāko sajūtu dziesmu programmu “Esi man tā” klausītājiem tiks piedāvāta iespēja sajust Imantdienu noskaņas tepat Bauskas vecpilsētas sirdī kopā ar grupu “Tev tuvumā”.

Taču 4. augusta trešdienas vakarā uz skatuves kāps leģendām apvītā grupa “Tranzīts”, aicinot visus koncerta apmeklētājus nodoties nostalģiskām atmiņām par pagājušā gadsimta deviņdesmitajiem gadiem un jaunības dienu diskotēkām.

Jau otro gadu ar plašu un daudzveidīgu programmu dažādām gaumēm skan notikumu pagalms “Pulsēta”, kas iekārtots Bauskas kultūras centra pagalmā, Kalna ielā 18. Pagalma mājīgo atmosfēru apmeklētājiem ir iespēja baudīt trīs stundas. Pagalmā darbojas kafejnīca, viesu ērtībai izvietoti galdiņi un iekārtoti atpūtas stūrīši. Biļetes uz gaidāmajām norisēm pasākuma rīkotāji aicina iegādāties laikus, jo to skaits ir ierobežots. Katrs apmeklētājs ir viens no 100 maksimāli iespējamajiem dalībniekiem pasākuma teritorijā.

Ievērojot aktuālos MK noteikumus Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi «Covid-19» infekcijas izplatības ierobežošanai”, pasākumu var apmeklēt vakcinētas un «Covid-19» pārslimojušas personas, kā arī personas ar negatīvu «Covid-19» testu. Koncertu organizatori paskaidro, ka pie ieejas pasākuma teritorijā ikvienam būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments un lejupielādēts zaļais sertifikāts – pierādījums tam, ka pasākuma apmeklētājs ir vakcinējies vai pēdējā pusgada laikā pārslimojis «Covid-19». Ja apmeklētājs nav nedz vakcinējies, nedz pārslimojis «Covid-19», pasākumu iespējams apmeklēt ar negatīvu «Covid-19» testu, kas veikts pēdējo 48 stundu laikā – arī to uz noteikto laiku kā sertifikātu iespējams lejupielādēt vietnē https://covid19sertifikats.lv/.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas