Notriec ceļa remontētāju Rundāles pagastā

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķi Bauskas, Iecavas, Vecumnieku un Rundāles novada iedzīvotājiem pagājušajā nedēļā, laikā no 3. augusta līdz 9. augustam, steigušies palīdzēt 113 reizes, 21 gadījumā konstatētas dažādas traumas, informē NMPD Zemgales reģionālā centra vadītāja vietniece Ilona Indriksone.
Pagājušajā nedēļā mūsu novados ceļu satiksmes negadījumos cietuši vairāki cilvēki. Tā Rundāles novada Rundāles pagastā 3. augustā mašīna notrieca 50 gadu vecu vīrieti, kas piedalījās ceļu remonta darbos. Ar galvas sasitumu un iespējamu smadzeņu satricinājumu, sistām brūcēm un apakšstilba lūzumu cietušais nogādāts slimnīcā.
Savukārt Vecumnieku novada Stelpes pagastā 6. augustā divu automašīnu sadursmē bija iesaistītas piecas personas. 41 gadu veca sieviete un 26 gadus vecs vīrietis atteicās no mediķu apskates, bet trim personām bija nepieciešama palīdzība. Ap 25 gadus veca sieviete vidēji smagā stāvoklī ar politraumu nogādāta slimnīcā. Stacionēts arī desmit gadus vecs bērns ar vēdera sasitumu. Arīdzan 50 gadus vecs vīrietis guvis vēdera sasitumu un ribu lūzumus, nogādāts slimnīcā.
Abos gadījumos Valsts policija ir sākusi kriminālprocesu, informē Ieva Šmidre, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas