Novērtē teātra sporta sacensību vadītājus

Bauskas bērnu un jauniešu centrā 14. martā notika valsts finālturnīrs teātra sportā, tika izspēlētas ceļazīmes uz Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem.

Sacensībās piedalījās 32 kolektīvi no visas Latvijas – četrās vecuma grupās startēja ap 200 dalībnieku. Mūsu novadus 1. – 4. klašu grupā pārstāvēja Valdas Karnītes vadītā Bauskas bērnu un jauniešu centra komanda. 5. – 6. klašu grupā spēlēja Gunas Matvejas trenētie Ceraukstes pagasta Griķu pamatskolas bērni. 7. – 9. klašu grupā startēja Daces Greižas gatavotie Iecavas vidusskolas 7. klases audzēkņi, bet vidusskolu grupā – Valdas Karnītes trenētie Iecavas vidusskolas jaunieši.

Mūspuses kolektīviem neizdevās izcīnīt ceļazīmes, taču augstu novērtēti sacensību vadītāji. No astoņiem vadītājiem četri bija mūsējie: Dāvis Zāģers, Arta Briede un Baiba Kreiere no Iecavas teātra «Artis» un Guna Matveja – mūzikas skolotāja no Griķu pamatskolas.

«Vadītājam jābūt aktīvam, jautram, nedrīkst zaudēt enerģiju. Publikai un spēlētājiem tas ir pats svarīgākais – viņiem jāpalīdz spēlēt,» par vadītāja lomu stāsta G. Matveja. Ar teātra sportu skolotāja nodarbojas piecus gadus. Pirms trim gadiem apguvusi treneres prasmes no teātra sporta speciālistes Ligitas Smildziņas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas