Novērtē Vecumnieku novada sportistu paveikto 2014. gadā

Vecumnieku tautas namā 23. janvāra vakarā notika sarīkojums «Sporta laureāts 2014». Sportistus godināja par panākumiem Zemgales reģiona, Latvijas mēroga un starptautiskās sacensībās.

Pieaugušo kategorijā galveno balvu saņēmēji nepārsteidza. Volejbolisti Aivars Petruševics un Andris Zadovskis, svarbumbu cēlāji Edgars Getmančuks, Māris Rubulis un Sanita Juškēviča, vieglatlēts Jānis Kovals, šautriņu metējs Guntars Stipins un motokrosists Tomass Šileika jau vairākus gadus pazīstami kā veiksmīgi sportisti. Toties jauniešu kategorijā šoreiz daudz patīkamu ziņu.

Sarīkojumu vadīja teātra režisore Rūta Ziemele, sportistus sveica Vecumnieku novada domes priekšsēdētājs Rihards Melgailis, priekšsēdētāja vietnieks Jānis Kovals un izpilddirektors Guntis Kalniņš. Raksturojot aizgājušo gadu, J. Kovals atzina, ka ierastos sporta notikumus veiksmīgi papildinājušas «Ghetto Games» aktivitātes Vecumniekos.

Sanākušos izklaidēja ar plašu mākslinieku programmu – ar atraktīvām kustībām aizrāva deju studijas «Lēra» dalībnieces, ar vingrinājumiem uz bīstamības robežas pārsteidza ielu vingrotāju grupa «Street Warriors», uzstājās ritma deju grupa «Open», dziedāja Pēteris Upelnieks, Santa Getmančuka un Dita Siliņa. Ar videoprojektoru uz ekrāna demonstrēja iepriekšējo gadu fotogrāfijas – aizvadītais bija ceturtais sportistu godināšanas pasākums Vecumnieku novadā.

Par aizvadītā gada labāko treneri atzina Līgu Macarausku, kas sacensībām gatavo vieglatlētus. Vairākas reizes godināja treneres audzēkni – diska metēju Aleksandru Gesleri, kas pašlaik ir viena no spēcīgākajām šī sporta veida pārstāvēm Latvijā un šogad cīnīsies par zelta godalgām.

Par augstiem sasniegumiem volejbolā, vieglatlētikā un tautas bumbā ļoti bieži pieminēja māsas Cimermanes. Meitenes piedalās volejbola sacensībās, kur viņas trenē Ina Lukjaņina. Šogad māsas pārsteidza arī vieglatlētikā, te viņas sacīkstēm gatavo Valles vidusskolas sporta pedagoģe Gita Briņķe. Airita Cimermane pašlaik ir labākā C vecuma grupas šķēpmetēja Latvijā, savukārt Airisa Cimermane izcīnījusi trešo vietu starptautiskajās bērnu vieglatlētikas sacensībās Varšavā bumbiņas mešanas disciplīnā. Māsu pēdās iet arī jaunā Elvita Cimermane.

Balvu «Par ieguldījumu sportā» saņēma šahists Jānis Kalējs un treneris Juris Orinskis.

Plašāk par sarīkojumu Vecumniekos lasiet «Bauskas Dzīves» drukātajā versijā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas