Novusisti izcīna godalgas Latvijas jaunatnes čempionātā 2

Ķekavā 23. novembrī notika Latvijas jaunatnes 2019. gada dubultspēļu čempionāts. Bauskas novada pārstāvji startēja zēnu un jauktajās dubultspēlēs, izcīnot medaļas.

Par sacensību rezultātiem informē komandas pārstāvis Aldis Pavilons. Zēnu dubultspēlēs startēja kurmenietis Norberts Čudars un mežotnieks Ralfs Brikmanis. Šeit visos mačos ar 14 gūtajiem punktiem pārliecinoši uzvarēja Ventspils pilsētas vienība – Arvīds Reinbergs un Armands Kauliņš. Baušķeniekiem noslēgumā 11 punkti un otrā vieta. Trešajā vietā ar desmit punktiem Rīgas komanda – Anatolijs Krūklis un Rainers Kreitāls, kas ar Bauskas novada puišiem nospēlēja neizšķirti, bet nespēja pārspēt vienību no Mālpils, un beigās viņiem punkts mazāk.

Ļoti pārliecinošu uzvaru jauktajās dubultspēlēs izcīnīja Laura Baumane un Juris Stikāns. «Viņi aizvadīja sešus mačus, zaudējot tikai vienu setu, un guva pārliecinošu uzvaru,» priecīgs bija A. Pavilons.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

jop

'Jāatver sporta skolā grupa novusā,bet kurš trenēs,jo iespējami Pavilonam ir šofera apliecība,bet ne trenera. Florbols,dambrete,šahs arī nav olimpiskais ssporta veids,tāpat kā novuss. Novusā trenējas ļoti daudz jauniešu,tāpēc nesaprotu,kāpēc Bauskas novada sporta skolā nav atvērta novusistu nodaļa? Biruta jau jaunībā arī dzenāja ripu.

pirms gada, 2019.11.25 15:06

KKK

kur ir problēma Bauskas stadiona ir novusa galdi, lai Pavilons organize treņiņus

pirms gada, 2019.11.25 23:16

Vietējās ziņas