Nozog 95 dzintara krelles Bauskā; iespējamais garnadzis aizturēts 1

Bauskā, uzlaužot ārdurvis, 29.  septembrī kāds garnadzis iekļuva veikalā, no kura tika nozagti dzintara izstrādājumi 1256 eiro vērtībā. Uz aizdomu pamata par minētā noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu 6. oktobrī tika aizturēts vīrietis, kuram 8. oktobrī piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī vēlā otrdienas, 29. septembra, vakarā saņemta informācija, ka, uzlaužot ārdurvis, iekļūts daiļamatniecības veikalā, no kura nozagtas 95 dzintara krelles un 20 dzintara atslēgu piekariņi par kopējo vērtību 1256 eiro. Par notikušo sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta trešās daļas.

Veicot kriminālprocesuālās darbības, likumsargi 6. oktobrī aizdomās par dzintara izstrādājumu zādzību no veikala Bauskā aizturēja 1982. gadā dzimušu vīrieti, kurš iepriekš jau ir bijis vairākkārt tiesāts par mantiska rakstura noziegumiem. Pēc divām dienām – 8. oktobrī – vīrietim tika piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Atbilstīgi Krimināllikuma 175. panta trešajai daļai par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot transportlīdzeklī, dzīvoklī vai citā telpā, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

....

šausmas, labi ka policija atrada kas to izdarija.

pirms 7 mēnešiem, 2020.10.08 22:52

Vietējās ziņas