Nozog auto numura zīmi Codē

Rundāles novadā, ceļa Dobele–Bauska 63,1. km, 17. aprīlī sieviete, vadot automašīnu «VW Passat», iebrauca priekšā stāvošā automašīnā «Audi-80». Ceļu satiksmes negadījumā automašīnas «Audi-80» pasažiere guva traumas un tika nogādāta ārstniecības iestādē. Par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Savukārt 18. aprīlī Bauskas novada Codes pagastā konstatēts, ka automašīnai «VW Golf» ir nozagta valsts reģistrācijas numura zīme. Par notikušo ir sākts kriminālprocess.

Transportlīdzekļi atkal stūrēti reibumā. Tā 18. aprīlī Bauskas novada Īslīces pagastā vīrietis vadīja velosipēdu, būdams 0,70 promiļu alkohola reibumā. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Iecavā 19. aprīlī vīrietis vadīja automašīnu «Opel Signum», būdams 1,86 promiļu alkohola reibumā. Par notikušo noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 19. aprīlī saņemta informācija par 13 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti deviņi administratīvā pārkāpuma protokoli, tajā skaitā viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 19. aprīlī saņemta informācija par 95 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 85 administratīvā pārkāpuma protokoli, tajā skaitā 52 par ātruma pārsniegšanu un viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Fiksēti pieci ceļu satiksmes negadījumi. Reģistrēta viena zādzība no mājokļa un viena velosipēda zādzība. 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas