Nozog automašīnu Kurmenes pagastā

Iecavas novadā, ceļa Baloži–Plakanciems–Iecava 19. kilometrā, 29. maijā sieviete vadīja automašīnu «Toyota Corolla», nobrauca no ceļa, un automobilis apgāzās. Negadījumā traumas guva automašīnas vadītāja un viena pasažiere, abas tomēr atteicās no hospitalizācijas. Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki veica medicīnisko apskati vēl trim pasažieriem, kuriem netika konstatēti miesas bojājumi, nebija nepieciešama medicīniskā palīdzība. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Savukārt Iecavas novadā, ceļa A7 42. kilometrā, 30. maijā vīrietis vadīja automašīnu «BMW-750», būdams 1,78 promiļu alkohola reibumā. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Arī Vecumnieku novada Stelpes pagastā 30. maijā vīrietis vadīja velosipēdu, būdams 1,34 promiļu alkohola reibumā. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Vecumnieku novada Bārbeles pagastā 30. maijā vīrietis stūrēja velosipēdu, būdams 0,98 promiļu alkohola reibumā. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Laika posmā no 11. līdz 30. maijam Vecumnieku novada Kurmenes pagastā no kādas privātmājas nozagts gāzes balons, četras automašīnas riepas ar diskiem, kā arī 1987. izlaiduma gada automašīna «Mercedes-Benz 200», kurai tās īpašnieks bija noņēmis valsts reģistrācijas numura zīmes. Par notikušo sākts kriminālprocess.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 30. maijā saņemta informācija par 19 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 13 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā divi par velosipēda un viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēti divi ceļu satiksmes negadījumi. 

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 30. maijā saņemta informācija par 168 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 76 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 45 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākti divi kriminālprocesi un divi administratīvā pārkāpuma procesi. Fiksēti 11 ceļu satiksmes negadījumi. Reģistrēta viena zādzība no mājokļa, viena velosipēda un divas automašīnas zādzības.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas